Moja nekonečna dilema 🙈

Zobraz úvodný príspevok
Poraďte prosím chcem závesnu skrinku pod tv ,konferenčný stolik ,jedálenský stôl a stolicky iné Rozmýšľam v obývačke či dať pod tv čisto bielu zavesnu skrinku alebo z vrchu drevodekor či celu drevenú Chcem to nejak zutulnit tým drevom len neviem ani aký odtieň až to nieje take odveci 🙈 A konferenčný stolik sa mi páči na čiernych kovových nozickach a tiež neviem či dať biely z vrchu alebo drevo 🙈 Tak isto aj v kuchyni rozmýšľam či dať biely stôl a alebo drevený na tých kovových nozickach A aké stolicky k tomu 🙂 Ďakujem za každú radu
Odpovedať
1
2
Tie priestory potrebuju nutne nejake drevo nejakeho prijemneho teplejsieho odtiena. Siva, leskla dlazba na mna posobi tiez chladne, pridala by som aj nejaky koberec pod stolik okolo gauca PS: preco nemate linku potiahnutu po tu stenu? Naco ten priestor na pohrabac? Zbytocne vam podla m a trvi linka do priestoru, obycajne Lko pod stenou by stacilo 🙂
Odpovedať
@katy22233 no ja ho chápem, mne sa to tiež nepáči. Popozeraj stránky, že čo ťa osloví, veľakrát majú fotky, ktoré ti pomôžu nasmerovať. A dôležité je vedieť, čo sa ti páči. Doporučujem pozrieť na FB tolicci studio, dobryinterier.sk pre vizualizácie a stránky ako westwing, roomfactory, belini, estilofina, muzza pre konkrétny tovar. Podľa mňa do takéhoto interiéru vieš dať takmer hocičo, len toho nesmie byť veľa a ľahko to vieš vymeniť, keďže gro je neutrálne. Veľa šťastia 🙂
Odpovedať
@alenaf34 ďakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@jan45 nee to pojde len na instagram......
Odpovedať
@raphael42 zajtra odfotím už niesom doma 🙂
Odpovedať
mne sa tam drevo nežiada napríklad. ale skúsila by som tam zakomponovať nejakú takú živú farbu, oranžovú, žltú alebo hoc aj nejaký tyrkysový koberec napríklad. také oživenie nejaké sa mi žiada.
Odpovedať
Drevo by to tam zutulnilo, resp, nevyzeralo by to tam az tak chladno. Kludne by som siel do dubovych - medovych odtienov
Odpovedať
Aj takéto niečo sa mi páči Len neviem ako by to tu vyzeralo s tým
Odpovedať
Dobre poznám tieto dilemy ohľadne zariaďovania. To aj keď už sme mali niečo vybraté a boli sme pre niečo rozhodnutí, tak potom odrazu prišla ďalšia inšpirácia, ďalší nápad a mohli sme ísť na to odznova 😄
Odpovedať
@katy22233 toto je pekne a myslim, ze by to tam mohlo ist, popripade este aj jedalenske stolicky zmenit, zjemnit a ist do nejakej hnedastej farby aby to spolu ladilo.
Odpovedať
Tak všeobecne drevo dokáže zjemniť hocijakú tmavú farbu, už len keby sa vymenili stoličky a zvolili by sa aj iné doplnkové dekorácie drevené už to by bolo ok.
Odpovedať
@brubos no presne 🤦‍♀️😆
Odpovedať
Článok sa načítava...
Keby som dala tu celu drevenú skrinku pod tv aký by ste dali jedálenský stôl a konferenčný ? Zas až to ani s tým drevom nepreženiem 😁 a samozrejme aj stolicky budú iné Nevadilo by sa lepšie s tou skrinkou bielou čo má len na vrchu drevené ?
Odpovedať
Drevo by to určite zútulnilo
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?