Menu Forum

MODDOM 2014.... Oplatí sa tam ísť?

24. sep 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzana518
Registrovala sa 3. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 31 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana518
Registrovala sa 3. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 31 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Košice.
 Prosím poradte, vyjadrite svoju skusenost.

Este sme na tejto vystave neboli. Momentalne zariadujeme cely byt a rozmyslame, ci by sme s nakupom zariadenia nepockali do vystavy. Co by ste nam poradili? Oplati sa pockat? Davaju predajcovia nejake zlavy na vystave?

Ideme zariadovat spalnu a obyvacku. Ake zlavy su bezne na vystavach? Moj otec kupoval bezpecnostne dvere na vysatve v Nitre - nabytok a byvanie - akoze so "zlavou", ale ked prisiel domov a pozrel sa na stranku, tak zistil ze to nebola skoro ziadna zlava, len nadsadili povodnu cenu a tvarili sa, ze davaju vyraznejsiu zlavu. Ake mate skusenosti. Sme z vychodneho Slovenska, tak by sme chceli vediet ci sa nam oplati dat na cestu ...

Vopred dakujem za vsetky rady!
23. sep 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jaro113
101
Registroval sa 6. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 602 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
jaro113
101
Registroval sa 6. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 602 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Senec
 na tejto výstave nieje nič moc. Navyše ak máte ísť z Košíc. Neodporúčam. Minulý rok tam napríklad bola jedna kuchyňa. To už radšej choďte do Prahy na For interier teraz vo štvrtok začína
23. sep 2014 o 22:07  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana518
fotoportrét
fotoportrét
zuzana518
 @jaro113 A čo sa týka napríklad obývačkového nábytku alebo sedačiek, matrace, postele? My kuchyňu mame plne zariadenú, tak sme byt kupili, tam nechceme nič riešiť... len potrebujeme najma poriesit obyvacku a spalnu

Hladame nejaky pekny ale aj cenovo dostupny nabytok ... pozerali sme tento obyvaci sektor - http://www.meblewojcik.pl/kolekcje/szczegoly/26/SUMMER_-_nowosc

Vyrobca je sice poliak, ale robia kvalitnejsi nabytok ...problem je, ze tato zostava je len cez internet ...ked sme boli pozerat v decodome tu farbu - dub San Remo, vyzera to studensie ako je to na obrazku .... tak sme chceli vidiet co najviac nabytkov na jednom mieste ... a neviem ci chceme cakat do najvacsej vystavy v marci v Agrokomplexe.... emoticon tazke to rozhodovanie
23. sep 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaro113
101
  • Už bývam v dome
    okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
jaro113
101
  • Už bývam v dome
    okres Senec
 @zuzana518 na výstavy chodia len firmy čo si to môžu dovoliť emoticon
23. sep 2014 o 22:26  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
28
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2845 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
28
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2843 príspevkov a 2 albumy. Má 13 priateľov. Okres Prievidza.
 @zuzana518 MOD-DOM už keď vznikol, a to ešte nebola stavebná a odbytová kríza, nebol nič moc...
V súčasnosti je to katastrofa. Aj veľké tradičné výstavy ako Nábytok a Bývanie v Nitre sú poooooriadne padnuté a ak by som to mal vyjadriť nejako slušne, tak poviem, že najlepšie roky už majú za sebou.
Ale ak by ste sa trepali z KE do BA kvôli tejto "výstave", boli by ste poriadne sklamaní. emoticon
24. sep 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzana518
fotoportrét
fotoportrét
zuzana518
 Dakujem pekne @leonardom a @jaro113 .... skoda, lebo pomohlo by nam to...je super, ze tu existuje takato stranka s moznostou diskusie emoticon , aspon sme sa asi vyhli sklamaniu ... dakujem

Ak ma este niekto podobne alebbo ine skusenosti ... piste prosim
24. sep 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaro113
101
  • Už bývam v dome
    okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
jaro113
101
  • Už bývam v dome
    okres Senec
 @zuzana518 Ja tam pôjdem aj tento rok. Sklamaný už nebudem lebo viem čo ma čaká, ale bývam v Bratislave, takže to mám blízko. Vy sa určite sem z Košíc kvôli tejto výstave netrepte, to radšej choďte do IKEAi
24. sep 2014 o 08:30  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to