Má niekto dvojfarebnú sedačku?

Nemate nahodou niekto skusenost s dvojfarebnou sedackou,prip foto?
Odpovedať
Alebo mi poradte k comu ladit sedacku,k podlahe,stenam,nabytku? Pripajam foto nasej podlahy,neviem aka farba sedacky sa tam bude hodit....
Odpovedať
Ahoj...tak na túto podlahu by som určite dvojfarebnú sedačku nedal.....vyber si niektorý odtieň z tej podlahy alebo môže byť aj krikľavo zelená,biela, oranžová.....snáď okrem sivej všetky farby.....držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
@5ka25 Biela, alebo smotanová by bola elegantná k tej podlahe....
Odpovedať
@mtina uz aj nad tym som rozmyslala ale bojim sa toho ze by som ju musela asto cistit a casom by aj tak zasla farba. @stefi39 takze tmavohneda by nebola velmi fadna?Mam k tomu ladit aj nabytok?
Odpovedať
Ahoj, bledej sa neboj. Ja mam velkeho, cierneho, uslintaneho psa a mam uz vyse pol roka smotanovo bielu sedacku. A nemenila by som. Zalezi len na materiale, ktory sa pouzije. A ten musi byt kvalitny a tych je uz na svete spusta ;-) A k tej podlahe sa svetla naozaj velmi hodi. ;-)
Odpovedať
Tmavohnedá môže byť určite......len sa drž niektorého odtieňu v podlahe aby to nebol úlet.....ja osobne by som dal nábytok svetlejší.....a "šmrncol" by som to nejakou výraznou farbou (kiwi, orange, rot ) na doplnkoch alebo stene......v žiadnom prípade by som však neriešil viac ako 3 farby ( nie odtiene).....dúfam že ma chápeš.. :-)
Odpovedať
@pigie a ako casto umyvas tu sedacku?mas kozenu alebo latkovu?My by sme checeli urcite latkovu teflonovu aby sa lahko umyvala...
Odpovedať
Ja som tiež riešil max 3 farby a dopadlo to celkom dobre.......aspoň myslím....... :-D.......PS : pozri môj fotoblog....
Odpovedať
@stefi39 bojim sa tych farieb ze to netrafime,obyvacka je spojena s kuchynou,je to sice obrovsky priestor 57m2 ale kuchynu uz mam kupenu,biele leskle dvierka a tmavo hneda prac doska,stol v kuch bude masivny tmavo hnedy,mam to ladit k tej kuch.hnedej alebo podlahovej? Nebude vadit smotanovy nabytok do obyvacky,teda ak odporucas bledy,biely si tam neviem predstavit tak aby ladil ku kuchyni...
Odpovedať
@stefi39 nadherne!!!mas deti pri tej bielej sedacke?ako sa to udrziava ta farba?nesedne ti?
Odpovedať
Je kvazi teflonova = potah sa vola napoleon. Umyla som z neho zatial uplne vsetko, okrem mastneho, to sa mi tam zatial este nepodarilo trafit :D Ale psie sliny, krv, horcica, kecup, aj po zaschnuti vsetko slo dole a to som mala naozaj strach, ze dopadnem tak, ze budem cez to musiet prehadzovat deku, ako vacsina psickarov. Cistim ju podla potreby a to vlhkou handrou utrem prach, obcas mi ju chlap povysava (od decembra presne 2x, take veci si pamatam velmi dobre :D ) - to uz zalezi ako komu vadi prach na sedacke ako casto si ju bude cistit. Toto je ona http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/2/28...
Odpovedať
@5ka25 ...ahoj...ak bude nábytok v pohľadovej zóne kuchyne, riešil by som to tovnako.....tmavohnedý korpus a lesklé biele dvierka....smotanová to zosmutní.....takto by to malo šmrnc......a nezabudni na konferenčný stolík......aby to udrelo, dal by som tiež biely v lesku.......nebooooj, buď odvážna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@5ka25 ....mám dvoch synov, riadny teroristi...ver mi.....preto bola najlepšia voľba koža.....všetko z nej ľahko vyčistíš.....to že je sedačka biela, znamená že ju musíme trošku častejšie čistiť.......používame detské vlhčené utierky....nádherne sa dá všetko odstrániť...po čistení ju dobre nakrémujeme aby sa špina nedostala do pórov a všetko je ok.....akurát na perá treba dávať pozor...ale aj to sme už vyčistili.......
Odpovedať
@stefi39 dobry napad!!A cim mam potom ale ozivit stenu?Akou farbou?Nechcem mat vsetko hnedo biele.Chcela by som farebny kobercek pod stolik a jednu farebnu stenu,ale neviem ci farebnu za gaucom alebo za tv?Hodila by sa tam sito fialova alebo jasna zelena?Alebo aka? :-)
Odpovedať
@stefi39 moji rodicia mali kozenu,po 2 rokoch sa im potrhala,potom mali kozenku,ta nevydrzala ani rok,preto sa bojim kozenej...
Odpovedať
@5ka25 ....ja by som k týmto farbám dal určite jasnú zelenú.....zelené jablko......a v tej istej farbe aj koberec pod konferenčný stolík.....a aby sa tieto farby prepojili, niečo z tej zelenej aj do kuchyňskej časti.......neviem tvoje dispozičné riešenie, takže ani to, ktorú stenu dať v tej farbe.......ale v týchto farbách by to malo určite šmrnc......aspoň podľa mňa.... :-) PS : sýto fialová by bola na môj vkus asi smutná s tou tmavohnedou sedačkou......
Odpovedať
@5ka25 ...nie je koža ako koža...treba kupovať v špecializovaných predajniach....tam si nedovolia ponúkať nekvalitnú kožu.....Ja mám kožu LongLife s predĺženou zárukov na 5 rokov....sme maximálne spokojný.....do koženky v žiadnom prípade nechoď......radšej do kvalitnejšej látky.....príplatok za lepší poťah sa určite časom vráti v životnosti a ľahkej údržbe.........
Odpovedať
@stefi39 kuk moju kuchynu v albume.A ktoru stenu mam dat na zeleno?Za gaucom ci oproti gaucu za tv?Prepac ze ta tolko otravujem ale ja si neviem sama poradit :-|
Odpovedať
@stefi39 vybrali sme latku teflon,teda zatial,do 7 dni to mozem este zmenit.Citala som na nu dobre referencie,tak dufam ze sme vybrali spravne...
Odpovedať
@5ka25 ...teflón je dobrý, len cca opo 4-6 rokoch používania zlezie a mal by sa obnoviť aby mal také vlastnosti.....
Odpovedať
Kuchyňa vyzerá veľmi dobre...len stále si neviem predstaviť dispozíciu celého priestoru... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som k tymto farbam dala taku marhulovu farbu alebo bielu, zelenu ale sviezu :-) :-)
Odpovedať
@stefi39 pridavam dispoziciu celeho priestoru aby si videl ako to mame riesene :-)
Odpovedať
@stefi39 este raz,dufam ze to bude vacsie
Odpovedať
@stefi39 dala som to do albumu,tam je to lepsie vidiet :-D
Odpovedať
ahoj....ja osobne by som dal zelenou tú stenu za nábytkom a tú stenu pri vstupe do miestnosti z ľavej strany (nie celý roh ), ktorá oddeluje tú fialovú miestnosť......na stene za trojsedom by som túto farbu pripomenul v podobe nejakého obrazu v podobnej farbe alebo len pásom zhora nadol + zelený koberec k sedačke.....
Odpovedať
Profilova fotka
stefi: dobre radis :) 5ka25: tí vasi mali asi najnekvalitnejsiu kozu aka existuje,alebo si mozno len myslia , ze mali kozu.. suhlasim, ze ak na kozu nemate,alebo nechcete, tak to uz radsej kvalitnu latku :) kozenku v ziadnom pripade!! :) aj s farbami co stefi radi uplne suhlasim :) ona ma dobrý vkus, dokazal to aj na svojom byte a navyse sa rozumie veci :) drzime palce:) zelena bude božská!
Odpovedať
@katrin21 @stefi39 Dakujem za rady,sedacka pride az o 3mes,uz sa tesim ked vam hodim foto ako to v reali vyzera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stefi , pardon, preklep., ze " ona ma dobry vkus".. dufam, ze ti hlas nepreskoci o oktavu vyssie.. :-D je mi jasne ze si muž :)
Odpovedať
:-D katrin-katrin....no-no-no :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?