Lepí sa kalené sklo pred krbom?

Lepí sa kalene sklo pred krbom? Ak áno tak čím?. Ďakujem.
Odpovedať
Malo to byt z jedneho kusu...takto sa ti to bude hybat voci sebe....kazdopadne ak to nalepis,bude to skarede...skusil by som nejake silikonove podlozky do rohov aby to moc nebilo do oci....
Odpovedať
@jana85946 malo by byt celou plochou polozene na podlahe.ked das nejake podlozky, stred skla budes mat v lufte?
Odpovedať
hrasky mamut transparent do rohov a je
Odpovedať
Chceli sme Lko ale v sklarstve nám hneď povedali rozdeliť na 2casti (asi by sa im zle rezalo nwm.) Silikónové guličky- nie zlý nápad ale bude sa pod to dostávať prach. Ja by som to najradšej nechala tak lebo tiež si myslím že to bude vidno vzduchové bubliny a v konečnom dôsledku to bude škaredé. Ale manžel by chcel lepiť po celej ploche aby sa neposuvali.
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme mali pod kachlami polozene sklo a na nom sme mali kachle a uz by som to tak nechcela
Odpovedať
Profilova fotka
Strasne rychlo sa pod to sklo dostane prach a rozne necistoty . Neviem , ci to je len moja skusenost...
Odpovedať
ja by som to skusil poriesit na nejake pekne nerezove kovanie k stene, pant. aby sklo bolo uchytene v tom pante a dalo sa dvihat dohora ( kvoli umyvaniu podlahy) to kovanie by ho zroven drzalo na svojom mieste.
Odpovedať
nieco taketo .. urcite su aj sklopne listy, tie by boli po celej dlzke, nie len takto bodovo, no nechcelo sa mi hladat 🙂
Odpovedať
Nebolo by vhodnejšie to pritmeliť len zvonka na hrane a stiahnuť do oblúčika? Ako na vani buď kartou alebo šablónou na silikon. Druhá možnosť podlepiť sklo samolepiacim tesnením na okná. Nebude sa posúvať,ale zodvihnúť pôjde...
Odpovedať
Tak nakoniec dilema vyriešená- Okolo krbu po stene prilepené silikónom (ten prekryje lišta) A rovnako prebehol hrany skla aby sa popod nedostal prach.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?