Ktorý výrobca nábytku ponúka sektorový nábytok?

Chceme kupit obyvaciu zostavu,kde sa ale bude nachadza aj vela zavesnych skriniek a polic.
Odpovedať
žeby ikea?
Odpovedať
Decodom, máš sektorový nábytok, ale aj obývačkový a keď si rozklikneš obývačkové zostavy nájdeš kopu sólo prvkov, ktoré skombinuješ podľa vlastných potrieb. ;-)
Odpovedať
http://www.we-tec.sk/sk/obyvacie-zost...
Odpovedať
skus pozriet www.nabytokshop.sk ...maju tam toho vela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna top je Hülsta (v ponuke ma tento sortiment Merito nabytok). a tiez Musterring (v ponuke ma Albero). Tieto maju strasne variabilny ten sektorovy nabytok, da sa vyskladat do asi kazdej izby v dome, ale cena tomu aj zodpoveda
Odpovedať
ja mám z meuble (zatial ešte nepoužívaný), majú sektor, veľa farebných prevedení, možnosť výberu úchytok a nožičiek, je to slovenský výrobca (tak mi bolo povedané, ale tak majú sídlo v dubnici a dodávajú tovar do rôznych predajní na Slovensku - ich zoznam máš na ich stránke) a za malý príplatok ti bez problém upravia skrinky ako potrebuješ
Odpovedať
Profilova fotka
Čo tak navrhnúť si nábytok podľa seba - vlasného vkusu, predstavy, fantázie a rozmerov vyhovujúcich do vlastného bytu, alebo niečo okukať...a dať vyrobiť stolárovi... Hmmm??? ;-)
Odpovedať
Ahoj. neviem ci hladas velke retazce. ale nam robil sukromník ak máš niečo nejaku predstavu tak ako sme mali aj mi sme poslali a poslal nam cenovu ponuku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?