Krb do obývačky

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravím, vedeli by ste mi prosím poradiť firmy, ktorá vyrába kvalitné, ale zároveň aj dobre vyzerajúce krby? Ideálne na taký minimalisticky, moderný štýl. Zariaďujeme dom a na tomto sme sa zasekli. Ďakujem.
Odpovedať
@robbs dnes je už kopa článkov na nete , takže už dopredu si môžeš naštudovať , mať predstavu a až následne to riešiť , čo je kde výhodnejšie , a ked s krbárom tak aspoň s tým ktorý je v cechu
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu tak to by mal byt zaklad, aby bol v cechu a aby mal nejake skusenosti, ze sa clovek neobrati na nejako majstra na slovovzateho, lebo takych je v dnesnej dobe ozaj kvantum.
Odpovedať
Profilova fotka
ved studoval som si vela, pozeral som ake su moznosti a kadeco, lenze mam pocit, ze tych znaciek je uz vela a teda rozne vykony, prevedenia, tak som z toho bol taky nesvoj a najma som nevedel, ci by bolo vhodne aby som si obostavbu urobil sam, ci by som to zvladol, tak radsej som to dal do ruk cloveku co s tym dennodenne robi a teda dobre, ze som tak urobil, lebo ja nerozhodny by som vyberal sam asi este doteraz
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Pozdravujem otváram predmetnú tému a chcem sa poradiť, či je dobrý napád realizovať pokladku kompozitnej podlahy v dome pred realizaciou kozuba...Nejako nemáme zvyšné peniaze na zatial nepotrebnú vec a tie potrebujeme dať niekde inde...Bude problém keď neskôr bude pod kozubom podlaha???Alebo sa neskôr podlaha pod kozubom vyreže podľa potreby???Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@martin6699 Ak teraz nemáte peniaze na krb, kľudne spravte podlahu ako chcete. Na budúce miesto krbu môžete dať aj parkety. Keď budete mať finančné prostriedky na krb, podlahu pod krb sa dá spraviť aby to bolo dobré.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?