Je krčiaci sa poťah sedačky Hammer normálny?

Mám takýto problém so sedačkou, ktorú sme kupovali minulý rok v decembri (Millenium sedačka Hammer). Má látkový poťah zn. Tampa (vrubkovaná štruktúra) a látka sa veľmi krčí - aj na opierkach, aj na sedákoch. Vyzerá to tak, akoby bola látka uvoľnená a sa natiahla. Sedačku využívame skôr vo večerných hodinách aj to nepravidelne. Tiež cez víkend nepravidelne. Ďalším problémom je meniaca sa farba látky po tom, keď sa na nej sedí. Večer, keď sú rozsvietené svetlá to vyzerá tak, akoby bola fľakatá, alebo stará a vyšúchaná. Nepomôže ani to, keď sa po nej prejde rukami, alebo keď to prebehnem vodou trochu zriedenou Vanishom na tepovanie - na odporúčanie ich pracovníka. Chcela som sa Vás spýtať na Vaše skúsenosti s látkovými poťahmi a týmto "mojim" problémom. Pýtam sa na to z toho dôvodu, pretože sa chcem uistiť, že to nie je v poriadku. Je normálne, že keď sa na sedačke sedí, poťah je uvoľnený a látka úplne zvlnená? Podotýkam, že uvedenú závadu som reklamovala v mesiaci marec (opierky vystužili zvnútra nejakým pevnejším molitanom) a teraz som znovu napísala reklamáciu, pretože mám pocit, že sa to zhoršuje. Ďakujem za Vaše skúsenosti. Keď sme si boli obzerať sedačky zn. Šipoš, zaujala ma práve "pevnosť" poťahov a ich napnutie, vyzeralo to dobre a teraz toto. -(
Odpovedať
Milá mimmikl ja mám na svojom ročnom Hammeri,ktorý sme kupovali minulý rok v novembri tiež takú skúsenosť ale nejako mi to zatial nevadí,pretože zatial sa látka vždy dala naspať,mám látku carabu to je niečo podobné ako napoleon ale som zatial velmi spokojná..Opierky mám dobré, len ked dlho sedím na matraci tak je tiež pokrčený ale potom sa vždy narovná.Chcela som sa opýtať čo ti povedali u Šipoša že je to normálne?? alebo niečo iné?????
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?