Garniže - kúpiť z Merkury a aká farba? Prosím poraďte mi

Ahojte, mám na vás pár otázočiek ohľadne garníž. Nie je to malá položka z hľadiska ceny tak nechcem kúpiť nejakú blbosť, preto budem veľmi rada ak mi poradíte. Chcem určite mať aj záclony aj závesy, takže prvá otázka je: 1. či v tomto prípade riešiť dvojradové garniže? 2. kupovať ich z Merkury Marketu alebo radšej z Diega (kvalita a tak)? 3. akú farbu by ste poradili? 4 dať garniže od steny po stenu alebo len nad okná s presahom po okrajoch po 40 cm, fakt sa neviem rozhodnúť, čo vyzerá lepšie a čo je praktickejšie (prikladám foto oboch variánt vo vizualizácii). Steny v celom byte sú biele aj interiérové dvere, a štýl bytu by som chcela ladiť do škandinávskeho štýlu tak sa neviem rozhodnúť, či dať čierne alebo také steely tmavé, neviem ako nazvať tú farbu, či je to antracitová. Ďakujem moc moc 😉 Zuzana
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skandinavsky styl a cierne garnize, neviem ci pojde dokopy, este seda perlova na zvyraznenie moze byt. Neviem ci myslis tycovu, ci kolajnickovu garnizu, ci sa zavesy budu zastierat. Vizualizacia neukaze miestnost ako vyzera. Ak este nie je zariadena, najskor ju treba zariadit, potom pridat zavesy.
Odpovedať
@zuzana3040 A to ešte niekto používa?
Odpovedať
@ruren ako co ci niekto pouziva, garnize?
Odpovedať
@lenkito10 myslim urcite kovovu tycovu garnizu, kojanicovu urcite nie a ano, zavesy budu sluzit aj na zastieranie nakolko je to moc slnecna miestnost. Neviem si s tym sama velmi rady ... 😞
Odpovedať
@zuzana3040 Presne tak. Garniže som už dávno vyhodil.
Odpovedať
Profilova fotka
ako co sa tyka farby a mas teda predstavu v skandinavskom style , tak sito by som sla do ciernej farby
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?