Dlažba SHINESTONE GREY LESK

Pekný deň všetkým, Chcem sa spýtať či náhodou niekto nemá položenú dlažbu SHINESTONE GREY LESK od značky Tubadzin, zaujímalo by nás ako vyzerá na väčšej ploche keď je položená. ďakujem
Odpovedať
My ju máme. Neviem o aký veľký priestor ide u teba, my máme celú dennú časť v byte vrátane zádveria a kúpeľne - vyzerá to super 🙂
Odpovedať
https://www.modrastrecha.sk/forum/obk...
Odpovedať
@alenaf34 presne toto zvažujeme ju dať na celé prízemie nášho domu a aj do kúpelní, prosím mohla by si mi poslať nejaké foto pre predstavu? Je iné vidieť jednu dlaždicu a iné celú plochu. Aký máte rozmer, my chceme ísť 120 x 60?
Odpovedať
@mucha999 ďakujem za reakciu našla som tento príspevok, ale je tam tak isto malá plocha konkrétnej tejto dlažby 🙂
Odpovedať
@barbor14 ahoj, my mame 60x60 obklad aj dlažbu. Chceli sme ten rozmer, čo aj ty, ale vzhľadom k rozmerom jednotlivých častí bytu sme rozhodnutie prehodnotili. Nám by sa taký rozmer nehodil, lebo napríklad do chodby by vyšla len jedna dlaždica na šírku a potom by museli byt odrezané kúsky. Mám aktuálne iba foto, čo sa mi podarilo urobiť z videa, potom mám fotky s obkladom, ale to ti asi nepomôže. Keď budeme mať prístup k bytu, nafotím to lepšie a môžem ti niečo poslať. Inak záleží aj na tom ako je tá dlažba položená a na špárovaní, my sme dali sivú špárovačku, aby bolo čo najmenej vidieť spoje. Na fotke sú ďaleko viditeľnejšie ako naživo. Pripájam foto, ak sa chceš niečo pýtať, kľudne napíš 🙂
Odpovedať
@alenaf34 ďakujem pekne pre predstavu. Nepôsobí na teba keď si v miestnosti moc tmavo? Kuchyňu máte v akej farebnej kombinácií? Ja sa bojím toho, že budú tie miestnosti tmavé a ťažko sa budú doplnky kombinovať keď je taká výrazná dlažba. A ešte ohľadne údržby mám otázku, je to v pohode nie je na nej vidno hneď prach?
Odpovedať
@barbor14 kuchyňa bude čisto biela lesklá a čierna pracovná doska a zástena. Čo sa týka toho pocitu, tiež som sa bála, ale vôbec mi to nepríde, že by opticky vzorom zmenšovala priestor. Byt sám o sebe nie je nejaký veľký, kúpeľňa napríklad nemá ani 6m2, ale podľa mňa jej ten obklad s dlažbou Vôbec neuškodili čo sa týka vizuálneho pocitu stiesnenosti. Zatiaľ nie sme nasťahovaní, takže o údržbe neviem povedať, ale máme roboticky vysávač s mopom, takže ho pustím priebežne raz za deň a nemyslím si, že by mal byť problém. Ohladom kombinovania s doplnkami, určite treba prihliadať na ten vzor, ale zas to nie je až taký problém, keďže je to vlastne imitácia prírodného vzoru. Podľa mna je to ako s drevodekorom, tiež ťa to určitým spôsobom zaväzuje. Za mňa nebol problém kombinovať nábytok ani doplnky, všetko sme prispôsobili tej dlažbe, chceli sme, aby to bol vlastne hlavný prvok celého bytu. My máme vlastne biele steny aj dvere, kľučky sme prispôsobili k dlažbe, tmavé sivé sú okná, vstupné dvere aj parapety, takže všetko ladí do sivá. Ostatné veci máme čierne, biele, sivý gauč a dopĺňame s výraznými farbami ako kráľovská modrá, petrolejová, smaragdová a budeme mať veľa zlatej. Myslím, že to viete krásne nakombinovať so všetkými farbami aj s drevenými prvkami, ak sa Vám to páči, my sme drevo úplne vynechali.
Odpovedať
@alenaf34 my máme navrhnutú kuchyňu biela, šedá a dubová dýha, ale myslím, že ani to nie je zlé na kombinovanie. Ďakujem pekne za pomoc pri rozhodovaní 🙂, idem ju objednať potvrdila si mi môj názor. Krásny deň ti ešte prajem a ešte raz ďakujem.
Odpovedať
@barbor14 tak to sa bude určite hodiť, neváhala by som. Je to ozaj krásna dlazba, vyzerá to veľmi luxusne a celkovo netreba veľa riešiť, keď máš taký výrazný prvok. Som rada, že som pomohla pri rozhodovaní. Potom daj určite fotky ako to vyzerá vo finále. Nemáš za čo, aj tebe pekný deň 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte no čo ako ste spokojný s dlažbou ? Práve riešim či ju dať do podkrovia tí čo ju máte v kúpeľni na podlahe nešmýka sa ? Poslali by ste mi foto aj z kuchyňou ?
Odpovedať
@podlahovekurenie ahoj, sme veľmi spokojní - nemám pocit, že by sa smykalo na nej a veľmi dobre sa udržiava. Všetky fotky mám v albume 🙂
Odpovedať
ja ju mam tiez a spokojnost a mame v kupelni aj ten najvacsi rozmer 250x120
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rosio pardon 250x120
Odpovedať
@podlahovekurenie aj u nás je veľká spokojnosť, všetci ju aj chvália, keď prídu na návštevu 🙂. Dokonca uvažujeme, že ju dáme aj na poschodie 😉 .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?