Dá sa úspešne reklamovať poťah sedačky po 3 mesiacoch?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, prosim o vase nazory. Mam asi 3mesacnu sedaciu supravu a uz teraz vidno na niektorych miestach mierne vysuchane sedenie. Potahova latka (je to akysi tkany material, vid foto) mala specifikaciu asi 20 000 oterov (nepamatam si presne), ale toto sa mi zda priskoro, aby bolo vidno opotrebovanie... Mate skusenosti, ci sa da toto vobec reklamovat a ak ano, s akym vysledkom? Co ziadat? Lebo vyzera to tak, ze budem musiet usit nieco ako potah, na ktorom budeme sediet :-( Sedacka nebola vobec lacna... Dakujem za vsetky nazory a skusenosti!!
Odpovedať
1
2
urcite ju reklamuj, nie je dostatocne pevna tkana, co sa tyka oterov to je to proti zmolkovaniu a tie sa daju reklamovat, to by nemala sedacka spravit po troch mesiacoch, latka musi byt pevna a nesmie sa natahovat, treba sa opytat a ako bude sedacka vyzerat po pol roku? Nie je kvalitna latka! Urcite by som ju reklamovala. To mas ako so satami, kupila si si mini a po spravnom pouzivani, cisteni, atd atd, z nich budes mat zachvilku saty pod kolena? Neviem...je vela argumentov!
Odpovedať
@danca6 to, ze bude ovela drahsia,este nezarucuje, ze sa nevyskytne vada. vyrobok sa skratka bud vydari,alebo nevydari. Ale seriozny predajca to dokaze pochopit a uznat zavadu.
Odpovedať
Profilova fotka
@majki555 fajn, chytanie sa za slovicka - oprava - urcite nie polsku hahahhaahah - ale rozumiem ako si to myslel....a suhlasim
Odpovedať
@danca6 a aký ste mali problém so sedačkou, čo jej bolo? aj ja momentálne reklamujem, tak som zvedavá.
Odpovedať
@danca6 Nechytala som ta za slovicka a nemyslela som iba polske vyrobky...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?