Čím dám dole lepidlo z okien?

Chcem Vás veľmi pekne poprosit o radu - ak s tým máte niekto skúsenosť. Maliari nám boli striekať farbu v interiéri - zalepili si okná, avšak keď dali dole pásku a fólie k okien a odišli - na rámoch mi ostalo lepidlo z pásky, ktorou bola zalepená fólia na oknách. To lepidlo mi nejde umyť/ zoškrabať- som zúfalá, mám ale antracitove plastové okna zvnútra a bojím sa to urobiť nejakým prípravkom aby mi nezišla dole farba. Prosím máte niekto skúsenosť ? Poradíte mi? Na bielych rámoch mi to išlo nádherne technickym benzínom, na antracitovosivej sa bojím aby som to nezošuchala aj s farbou. Budem rada ak máte niekto skúsenosť a napíšete mi. Ďakujem
Odpovedať
Hraniclean
Odpovedať
@domca366 mozes kludne technickym alebo liehom laminacia ti nepojde dole pripadne ked sa bojis tak treba si to niekde skusit na malo viditelnom mieste napr. v technickej a uvidis
Odpovedať
skus wd 40
Odpovedať
Profilova fotka
Skus benzin ale ten z pumpy je mastny ... takto som daval dolu lepidlo z nalepiek z motorky.
Odpovedať
Profilova fotka
Natri olejom kuchynskym a nechaj posobit aj cez noc. Potom zotri papierovou utierkou.
Odpovedať
@domca366 co tak zavolat maliarov nech si idu po sebe vycistit? Mali by pouzivat pasku ktora nic za sebou nezanecha. Ak sa nepodari, viem ze existuje na to specialny sprej
Odpovedať
https://www.muziker.sk/tesa-professio...
Odpovedať
Profilova fotka
Citala som,ze na ocistenie lepidla z pasky je dobry original Biolit sprej proti mucham.Skusala som,naozaj zafungoval.Chvilku nechat pôsobiť a jemne handrickou utriet.Skuste.
Odpovedať
WD40
Odpovedať
Ďakujem krásne všetkým za odpovede 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Vyskusaj klasickym olejom ako ti poradila Kamilka, tiez som tym istym sposobom davala dolu lepidlo a islo to.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?