Aký zvoliť drevený obklad do obývačky?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, potrebovala by som poradiť s výberom variantu dreveného obkladu. Už máme vybrané drevo, len sa nevieme rozhodnúť, či máme dať ako obklad menší alebo väčší rozmer. Prosím, pomôžte nám, lebo sme nejak uviazli na mrtvom bode :-| ;-)
Odpovedať
1
2
Caute, Plánujem tiež podobnú drevenú zástenu do obyvacky za TV. Mam vybratú dyhovanú drevotriesku 10mm. Aby mi to vyšlo tak ako chcem plánujem spojiť dve dosky o rozmeroch 2040*1250 (šxv). Len zisťujem ako to uchytiť. Nezdá sa mi lepenie mamutom kvôli budúcemu rozmontovaniu. Čo hovoríte na to keby som to klasicky privítal na hmoždiny? V strede skrutky zakryje TV na spodku skrinka, jedine hore nad TV niekde pod stropom by ich bolo vidno. Otázky: - poznáte nejakú možnosť ako skryť tie horné skrutky? - Niekde som čítal, že dávajú pod spodnú dosku nejakú hliníkovú lištu na uchytenie, myslíte, že je to potrebné? - Nebude problém keď nástenný držiak na TV pôjde cez dosku? Na fotke rýchla vizualizácia pre lepšiu predstavu. Ďakujem za názory
Odpovedať
My sme riesili takto stenu.Je to dizajnova omietka z mleteho mramoru.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcel714 Tak toto je vazne krasne.Ake je to drahe na m2?
Odpovedať
@petrika141 konkretne tento vzor stal 52€/m2 ale robia vela vzorov.aj ako imitacia kamena take do seda som videl.na zivo a je to pekne...
Odpovedať
@borly ahoj pripnem sa, riesim presne tieto otazky. Prosim ta odkial budes mat drevotriesku? Ja som povodne myslela ze z drevotrieska.sk ale chcem v jedim kuse (1,5x1,4m), a tam maju max 1,25...dakujem
Odpovedať
@marcel714 na moj vkus to celkom aj dost stalo, ale musim nechat, ze teda vyzera to zaujimavo a je to uplne nieco ine ako vidiet vsade inde, aj tu v albumoch 😉
Odpovedať
@velli nam sa to paci :-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?