Aký nábytok do obývačky ku drevenému stropu?

Ahojte, dufam, ze mi budete vediet poradit. V obyvacke mame svetly dreveny strop a chcela by som k nemu moderny nabytok tmavej hnedej farby. Myslite, ze sa to bude hodit? Aj gauc bude tmavohnedej farby. Dakujem
Odpovedať
no ideme mat tiez derveny strop a tiez farbu sedacky absolutne netusim, ale nabytok bude cisto z masivu a to len komoda, ktoru uz mame a len nieco na TV. Inak nic. A mozn by sa ti moderne zariadenie hodilo, ale zrejme vsetko by malo byt tak ladene .
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahoj @mirka585 tiež budeme časom riešiť zariaďovanie interiéru s dreveným stropom. určite nechceme interiér poňať rustikálne, chatovo, či takým nejakým štýlom čo si väčšina ľudí spája s pojmom drevený strop. zariadiť to plánujeme jednoducho, moderne a čo najvzdušnejšie. ja osobne som toho názoru, že interiér s dreveným stropom je práveže vhodné od dreva "odľahčiť", t.j. nezabetónovať všetko drevenými dekormi. veľmi pekné je použitie inej podlahy než s dreveným dekorom (dlažba, liate podlahy) alebo napr. nábytku ktorý nie je celý vo vzhľade dreva. možností je naozaj veľa. pár inšpirácií skús pozrieť tu: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/u... čo sa týka tvojej predstavy - tmavohnedý nábytok plus tmavohnedá sedačka... takúto kombináciu by som si vedela predstaviť len za predpokladu, že miestnosť je dostatočne veľká a svetlá farba stropu by sa opakovala napr. na podlahe (nemusí byť tá istá farba, dekor, len proste svetlá podlaha) alebo dverách...
Odpovedať
diky za Vase nazory, vsak som aj ja rozmyslala, svetly strop + taka ista podlaha, a tmavy nabytok + tmavy gauč. Nastastie tie moderne nabytky nemaju tolko skriniek, tak by to hadam mohlo nejak vyzerat, izba je velika, aj dostatocne svetla. Alebo trocha zmenit odtien stropu na tmavsie a svetly gauc??? Docerta aj s drevenym stropom !!! :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?