Akú farbu dať za obývaciu zostavu?

ahojte,dnes sme zavesili na stenu tv a chcela by som okolo telky kamenny obklad.rozmyslam ci tmavo hnedy obklad a stenu nejakej bleducko hnej faby alebo obklad bezovej farby a stenu capucinovu.nedavno sme menili podlah z bledej na tmavo hnedu(v skutocnosti je tmavsia ako na foto), preto by som prijala stenu bledsej farby.neviem ani ako ten obklad okolo tv ulozit.rozmyslam ze od konca zavesnej skrinky az k podlahe zarovno tv , boky by som vynechala,aby obklad nebol na tesno pri skrinkach.policka nad tv pojde dolu.co by ste mi poradili?alebo mate nejaky iny napad ako to vylepsit?vipred dakujem za odpovede :)
Odpovedať
máte to dosť malé, veľa dekorácií by som tam nedával, ale napadlo ma, ak tak dať ten obklad na šírku telky od spodného okraja telky po zem a schováte aspoň tie drôty.
Odpovedať
@slavoslav mate pravdu, je to dost malicke.na kable pojde lista,aby netrcali.takze nad tv by ste uz obklad nedavali?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som ziaden kamen nedavala, uz by tam toho bolo vela. Skor by som vymyslela sposob, ako nepouzit elektro-lištu, teda napr. kable skryt z pekny podsvieteny sadrokartonovy panel, ktory by bol ozdobou izby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?