Ako usporiadať nábytok v obývačke, kuchyni a detskej?

Profilova fotka
ahojte.. vedeli by sme mi niekto navrhnut ako usporiadat nabytok v obyvacke s kuchynou.. popripade detsku izbu ako zariadit?
Odpovedať
Ja som si nakreslila dom a normalne vedela prestavit ako to spravim. Staci ti na to instagram. A zariadis si to aj sama😊😊😊len musis zistit co sa ti paci...
Odpovedať
a prezradim vam tajomstvo. ono to ide aj bez instagramu 😄 libe: ty musis vediet co sa ti paci, tazko ti tu bude niekto radit
Odpovedať
to mas velmi obsirnu poziadavku. co tam chces mat? ake kusy nabytku? v obyvacke len gauc a stolik alebo aj nejake skrinky? kuchyna aj s jedalnou alebo ta je zvlast? detska izba pre jedno dieta alebo viacero?
Odpovedať
no presne, je to take vseobecne, ze ani neviem co na to odpovedat, kedze to zalezi od toho ake velke mas jednotlive miestnosti, kde mas okna, ci chces davat vstaveny nabytok alebo samostatne kupovat atd.
Odpovedať
@libe ja pri zariadovani skusam jednoduche 3D. Sketchup je velmi jednoduchy, je zadarmo, ma obrovsku kniznicu, vzdy mi to velmi pomohlo. Popripade, ked nakupujem z ikey, tak si robim 3D tam.
Odpovedať
Profilova fotka
zober papier pero, nakresli si miestnosti a do nich vkresluj, co asi by si chcela kde mat. na zaciatok postaci aj toto si myslim.
Odpovedať
Súhlas, sprav si tak ako to chceš mať ty zariadené a potom len budeš dolaďovať detaily, lebo ľudia nemajú rovnaký vkus na zariaďovanie, keď tak sa inšpirovať na nete.
Odpovedať
mas uz vybraty nabytok a potrebujes poradit s ulozenym alebo ides este len vyberat? v prvom rade sa rozhoduj podla seba a ked tak len detaily dolat tu, podla rad ostatnych ked tak. budes tam byvat predsa ty a nie ostatni.
Odpovedať
no suhlasim, to je tak obsirne ze mne je tazko radit, nemas nejaku konkretnejsiu predstavu alebo aspon nakres vasej domacnosti?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?