Aké máte skúsenosti s dodacou lehotou predajcu Asko?

Ahojte, zaujímalo by ma aké máte skúsenosti s týmto predajcom...máme u nich vybratú sedačku no bojím sa že nedodržia dodaciu lehotu, ktorá je ževraj 4-6 týždňov...zatiaľ čo som čítala na nete tak som našla len zlé skúsenosti....majú ľudia vôbec s ASKOM dobré skúsenosti??? asi si prihodíme volačo a pôjdeme do decodomu...hmmm
Odpovedať
my mame z aska spalnu a bola nam dodana este skor ako bolo povedane ;-)
Odpovedať
My máme sedačku tiež z Aska,a dodali nám ju za 2 týždne,avšak sestra si brala odtiaľ kuchyňu a čakala 3 mesiace!!!Takže 50 na 50. :-)
Odpovedať
@stanovka @lucinkao takže to možno nebude až také zlé :-D keďže tam majú sedačku podľa mojích predstáv, budeme to musieť riskúť...tá v decodome neni až taká úžasná...
Odpovedať
@daniela.hoVieš u nás to bolo tak,že sme si vybrali sedačku veľmi skoro a vobec nás nesúril čas.Tešila som sa,že dodacia lehota je taká dlhá.No a samozrejme,že prišla tak skoro,keď ju nepotrebuješ :-)))).A zase sestre súrila linka,už mala dohodnutých majstrov a kuchyňa nikde.To ako naschvál.Ale podľa mňa by si si mala kúpiť tú,ktorá sa ti páči a nie tú,ktorú majú na sklade a potom budeš nadávať,že si radšej mohla počkať :-))))
Odpovedať
ľudia majú potrebu písať svoje skúsenosti len v prípade ak sú to negatívne (česť výnimkám). Ak som spokojný, život ide ďalej a nepotrebujem to rozpisovať na fórach, takže ber ohľad na to pri hodnotení firiem na základe internetových fór. ;-)
Odpovedať
@pietro_s veru pravda...chválu malokedy vidieť na nete..račej sa len sťažovať a sťažovať.. @stanovka asi si teda vyberieme tú ktorá sa nám fakt páči, no som zvedavá :-) nám to tiež až tak extra nesúri, ale tak človek chce vedieť kedy, čo a ako...takže preto by som bola rada keby bola tá dodacia lehota dodržaná.
Odpovedať
Zajtra si idem do Aska pre sedacku,povedali mi do dvoch tyzdnou,a dnes je tomu 10dni a uz je na sklade. Uvidime ci bude v poriadku,takze zatial spokojnost. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nám dodali sedačku tiež skôr :-)
Odpovedať
@emilly55 @roman77 no vyčarili ste mi úsmev na tvári :-) hned som optimistickejšie naladená .-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
cakame na kuchynu uz vyse 7 tyzdnov. som z toho na nervy
Odpovedať
Dobrý deň, nemám dobré správy. Asko má finančné problémy. Všetci dodávatelia zastavujú dodávky kvôli neschopnosti Aska splácať záväzky. skúste kúpiť radšej inde. Lepšie dodacie termíny.
Odpovedať
Opytaj sa na vyrobcu tej sedacky, ak je to Cina alebo Turecko, tak dodacia lehota sa bude odvijat od mnozstva objednavok. Pokial budu mat tolko objednavok, aby sa im tam oplatilo poslat kamion, tak budes mat aj sedacku. Ale ta kvalita....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bradley to nemyslis vazne. mam odstupit od zmluvy a cakat dalsie 4 tyzdne u nejakeho ineho vyrobcu? inak slubili mi kompenzaciu. tak teraz neviem ci sa mi to oplati, ale ked maju fin. problemy, tak pravdepodobne to malicka suma....
Odpovedať
raz sme chceli kupiť v asku slnečník, samozrejme na začiatku sezóny-polovica júna a povedali nám,že tie čo majú vyložené nepredávajú, že iba na objednávku a objednaný príde koncom augusta, takže ďakujem pekne za takéto služby.
Odpovedať
@vieraj no, mrzí ma to. Už sa dohodli, že kto ich kúpi. Nemecký koncern Porta Möbel. Som čítal. Neviem ako to vykompenzujú, možno sa predsa dočkáš a tovar Ti pošlú. Neviem neviem. Dal som iba info, že čo za tým je. Teraz budem iba držať palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@bradley dnes mi poslali list, ze zmena dodacieho terminu..mala som mat linku v 23. tyzdni a teraz mi to posunuli na 31. tyzden. to je zaciatok augusta. pojdem tam ,odstupim od zmluvy a uz nikdy si odtial nic nekupim. spiny hnusne, ved uz vtedy museli vediet, ze maju fin. problemy. a este maju aj moju zalohu. pokial mi dju kompenzaciu 300 €, som ochotna pockat,ci? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
@vieraj no my sme račej nakoniec tú sedačku kúpili z Decodomu, ešte ju aj mali na sklade, takže do 3 dní bola doma. Taktiež sme si ešte k nej objednali taburetku-že bude do 8 týždňov. Do dvoch týždňov bola u nás. Takže maximálna spokojnosť s dodaním aj s profesionálnym prístupom....čo sa týka Aska, mali sme tam vybratú sedačku, predávajúci nám hovoril že to neni koža, ani koženka ale nejaký nový druh látky pripomínajúci pravú kožu. Že koženka je oproti tomuto novému "druhu" nič...No a my sme si opísali názov sedačky a výrobcu a pozreli to na nete a čo tam mal výrobca k tomu napísané??? KLASICKA KOZENKA !!! takže kaleráby do hlavy... ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela.ho noo,bola som v asku, zevraj fin. problemy pominuli a uz navazaju objednany tovar. mame pockat este par dni =-) a kompenzaciu nam daju 10%. co by bolo celkom fajn, ale velmi tomu neverim...
Odpovedať
@vieraj no, prajem veľa šťastia...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?