Vstavaná skrina na obvodový múr?

Dobrý deň mám taku otázku na skúsenejsích ludi,dala som si navrhnuť vstavanú skriňu na obvodový múr, mame riadnu izolaciu aj hrubšie zateplenie a je to novostavba.Riešim to ,či to je dobrý nápad a nemôže sa mi vytvoriť pliesen na tej stene, Za odpovede a rady Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mayasl nie, nie, nemal by to byt problem. v dome to tak jednoducho je, ze skrine su aj na obvodovych stenach.
Odpovedať
@richto Dakujem za odpoved , skúsim dať ešte mriežky na sokle aby tam prúdil vzuch pre istotu... a keby si pliesen nahodou objavila tak sa stahujem 😄
Odpovedať
@mayasl mám ich tiež, v každej miestnosti niečo je to i izolácia napr. knihy vynikajúco izolujú
Odpovedať
Keďže je to novostavba, nedala by som pre istotu zadnú stenu.
Odpovedať
@mayasl mám tiež skrine na obvodových stenách ale nedal som zadnú dosku
Odpovedať
Profilova fotka
@mayasl ked sa objavi, potom to budes riesit. no tiez ma este napadlo nedat radsej zadny chrbat skrine aby to cele dychalo.
Odpovedať
na vstavanu skrinu je zadna stena zbytocny luxus 😄 na normalnej do spevnuje ale kazdopadne problem by stym nemal byt ak ju budete pravidelne otvarat prip. dajte hore alebo dole / aj aj vetracie mriezky po bokoch
Odpovedať
Dakujem za odpovede... zadna stena nebude.. ale i tak som mala obavu.. už som to zažila síce to bol starý dom ,kde bolo vlhko a skrina tiež nemala zadnu dosku ale ajtak , už sa tej plesne obavam je to otrasna pliaga... Dakujem pekne za rady....
Odpovedať
@shadowmilan vetracie mriežky určite dám..a zadna stena nebude... za radu ale Dakujem moc 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mayasl ako dlho je ta novostavba?? Aj v novom moze plesniviet aj ked je dobre zaizolovany pokial nieje dobre preschnuty uz som sa stym stretol x krat.
Odpovedať
@wolodymyr 3 roky stal tehla strecha , a tento rok sa dorobil... ale jar/leto zateplenie fasada a podobne... vyschnuty bude...to už by sme teraz na zimu citili vlhko...
Odpovedať
Profilova fotka
@mayasl ja iba tolko ze mam velaaaa velmi vela obehanych novostavieb co zariadujeme a stava sa to lebo vstko rychlo a byvajme. Drzim palec aj dva nech to nieje tvoj pripad 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@wolodymyr to máš pravdu! Bratrancovi sa to tiež stalo, že rýchlo postavil a potom mali stolári problém, lebo všetko vlhlo a pomaly ani mamut im nedržal
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?