Spodok tramu na terase vo výške 194cm.. stačí či málo..

Na pergole nám vychádza spodok predného prepojovacieho tramu vo výške 194cm od podlahy.Je to malo a hľadať iné riešenie alebo v pohode?Pripájam nákres..vstup vonkajší na terasu bude z boku kde je výška 240..
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna malo. ake tam mas kkesanie. napriklad na polykarbonat by stacilo aj 5/6°...
Odpovedať
@kaspy klesanie by malo byt cca 9cm na meter .cize na 2,5 metra to je tych cca 23cm
Odpovedať
Podľa mňa málo aspoň ja by som si trieskal hlavu. Nadpojil by som to vyššie a nie do steny
Odpovedať
@jumt vyssie sa uz neda..chodit sa bude z boku kde je 240cm
Odpovedať
Profilova fotka
@mirinko28 ano, nejak som to neprepocitaval, tych 9cm dava 5st... Co tak ina konstrukcia, napr. hlinnikova pergola? Ten stablon mas nejak nizko...
Odpovedať
@mirinko28 ja by som to fakt radšej riešil takto https://www.facebook.com/strechypreso...
Odpovedať
@jumt Tak takto asi nie..ale este by mohlo byt ze by som nedal dve stojky a 20tku tram ale by sli 3 stojky 12x12 aj tram 12x 12 aj to bola moznost.len neviem ci by nejakych 8 cm pomohlo...stablon mam nizko lebo mam strechu vypustenu asi na 85 cm tym padom sa posunul koniec nizsie.. chcel som aby padal dazd dalej od fasady..a mohol som aj terasu pustit nizsie cca 10 cm len v tedy som nemyslel na to ako bude stablon a sklon pergoly ..povodne mala byt len zatahovacia markiza...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?