Preklady

Ahojte, mal by som menšiu otázku. firma mi stavia dom lenže sa pri otvoroch pre interiérové dvere trošku sekli tak museli zväčšovať výšku. Preklady porozbíjali podľa toho ako potrebovali. zničili jadro prekladu alebo ako by som to nazval. Môže byť takto otvor bez prekladu? veľa som hľadal ale nenašiel som nič čo by mi dalo poriadnu odpoveď. Ďakujem za každú radu. 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od myodu:

Ahojte, mal by som menšiu otázku. firma mi stavia…
@myodu Nedá sa relevantne odpovedať bez ďalších informácii. Sú to nosné, alebo nenosné steny? Aké preklady to boli? Čo znamená jadro prekladu? Napríklad v časoch, keď neexistoval betón a iné prefabrikované preklady, tak statickú časť niesol samotný drevený rám dvier a držalo to storočia.
Odpovedať
Jedná sa o bungalov a všetky dvere v dome. Okrem vchodových. Nakoľko to zle vymerali zo všetkých sa muselo rezať a dávať ich preč. Ja som hlavne potreboval vedieť či to bude držať keď tam najprv boli a potom ich odstránili. Povedané mi bolo že sú to není nosné múry. Potrebujem ale vedieť pokiaľ budem riešiť odovzdávanie aby som vedel či sa jedná o závažnú vec alebo nie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?