Menu Forum

Poznáte stavebný materiál - panel OPS 300?

8. apr 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
scent9
Registroval sa 14. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
scent9
Registroval sa 14. februára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Prievidza.
 @palink dakujem za reakcie. mate dom z tohto systemu?
1. mar o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nipado
1
Registroval sa 1. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Prestavujem dom
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
nipado
1
Registroval sa 1. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trenčín.
  • Prestavujem dom
    okres Trenčín
 nerozmyslal si o xps tvárniciach
2. mar o 13:38  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palink
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
palink
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Prievidza.
 @scent9 Nie nemam postaveny dom z OPS panelov,ale poznam desiatky ludi ,co ho maju postavene z OPS300
2. mar o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palink
fotoportrét
fotoportrét
palink
 @nipado zalievane XPS tvarnice su hotové zufalstvo pri montaži, a potom problem su rozvody a hlavne velmi lahko poškoditelné steny aj z vonka aj z vnútra, OPS je ina trieda --omnoho pevnejsie povrchy..
2. mar o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nipado
1
  • Prestavujem dom
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
nipado
1
  • Prestavujem dom
    okres Trenčín
 @palink . to znamena ze kdo ma zateplene tak moze ratat s tym ze si poskodi dom ? Som stavbar stviam domy a staval som aj z xps. npr: hotel v bystrici kupele pri nitre a ine po celom slovensku. tak co mi tu pises ze je to zufalstvo tak je to o rukach a o ume emoticon a prave rozvody sa uplne super tahaju ci voda ci elektrika. ale je pravda ak si stretol s tvárnicami z xps grafit tak tam je problem ale ja kupujem tvarnice z jednej firmy v Tn a ty maju biele a pevne xps tak ziadny problem som nemal. emoticon
3. mar o 09:22  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
palink
fotoportrét
fotoportrét
palink
 @nipado Davam za pravdu,ak si clovek omaka nejaku technologiu,tak sa to stavia lepsie, ale vystavba z XPS nie je moc vhodna na svojpomocnu vystavbu, A potom videl som stavby z tvarnic Tatramat, bol to des,vela štrbin, pretečeneho betónu,same tepelne mosty, Ale podstatne je ta tuhost povrchu,ta je velmi niedna oproti murovanej stavbe alebo OPS300. A to najdoležitejśie, cena z OPS je neprekonatelná...
4. mar o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nipado
1
  • Prestavujem dom
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
nipado
1
  • Prestavujem dom
    okres Trenčín
 @palink pri xps prave niesu ziadne tepelne mosty je to ako lego ma to zamky ktore zacvakavaju. a preteceny beton som este nevidel u tohto a ani som sa stym nestretol. a co sa tyka svojpomocnej vystavby poznam ludi co si to stavali sami a ziaden problem. neviem asi mam ine ohlasy ako ty. kludne zoznamim ta s nimi emoticon a cena ops vs xps neviem porovnat nestaval som z ops, ale pri xps min 20% nizsie naklady ako u normalnej vystavby to je o nejakých 15 eur menej na m/2. ale to je vlastne jedno ja som len chcel povedat ze nemam nad cim rozmyslat 1000 ludi 1000 chuti emoticon
4. mar o 13:39  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
isen123
Registroval sa 12. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 13 príspevkov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
isen123
Registroval sa 12. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 13 príspevkov. Okres Nitra.
 Kto má záujem o výstavbu RD s OPS 300,viem posunúť informácie o prevádzkových nákladoch na základe faktúr z ZSE Energia + o rozpočte. Pošlte správu a mob.č.
8. apr o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to