Je to vela za cenu práce hrubej stavby 12000€?

Dobrý deň, chcem sa opýtať skúsených a zbehlých odborníkov či je vela dať 2 živnostníkom za robotu 12000€ pri hrubej stavbe? Jedná sa o bungalov L s rvnou strechou (bez zateplenia) zastavaná plocha 152m2, ide mi tam 5 ton železa (to si budú sami viazať) tehla heluz 30 (okolo 2800ks) priečky 14 (800ks) a budú mi tam od prvého výkopu až po dokončenia strechy bez zateplenia. Ďakujem za názory a odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
12000€ je za takýto objem málo.
Odpovedať
ja mam info od rodinnych znamych, Murovanie na zakladovu dosku tehly 30 + vnutorne priecky, iba mury bez venca 3robosi a stalo to 10000e. Maju to vymurovane krasne. a je to okolie BA do 15km.
Odpovedať
Mne vyslo na bungalov 8,5*11,5 m od vykupou az po veniec vykop,zarovnaanie,zelezo betonaze deka izolaciia pod murivo nosne mury priecky ,preklady veniec izolacia venca cena 8,500€
Odpovedať
Profilova fotka
Nás vyde základy,platňa,múry priečky,veniec,strop komplet strecha. 10 000eur za robotu bez materiálu tiež nám to budú robyt traja dúfam, že dobrá cena :-)
Odpovedať
Dúfaj v to,že cena je naozaj z ich strany konečná.
Odpovedať
ľudia, spamätajte sa! Vy by ste za také peniaze robili?
Odpovedať
12000eur so strechou je veľmi dobrá cena .Povedal by som že bez strechy je to normálna férová predpokladám teda že aj s výkopmi.
Odpovedať
Treba to zmluvne dohodnut. Je v cene aj debnenie resp. jeho prenajom? Opytaj sa ich ako dlho to cele potrva a prepocitaj na mesacnu mzdu. Potom budes viac v obraze ci je to objektivny zarobok.
Odpovedať
Profilova fotka
Rátam len prácu u nás na 163 m2 zastavanej plochy: základy (viazanie železa, zaliatie, šalovanie, uloženie šalovačiek, doska) a základy aj pod vnútornými priečkami+ múry (práca s tehlou Wienerb. 38,25 a 11) + priečky + veniec, komplet strecha, krov, obitie, folia, uloženie škridly, okrasné brúsenie hranolov a uloženie tatranský profil) spolu 2072+3325+1950 = 7.347 ;-) dlho sme hľadali, veľa prepočítavali. Síce vzdialenejšia rodina, ale 4-5 chlapov, Inak oficiálne murári, ktorí fungujú už dlho a postavili niekoľko domov, čo sme mohli osobne vidieť :-) no nie je to super cena
Odpovedať
Dobry den. ja mam bungalov ktory je 138,78 zastavana plocha. mam ponuku ,zaklad steny 375 lambda ytong,17000 eu, uzemnenie zakladov 124 eu, strecha 8.000 eu. tatransky profil.celkova cena je 25 073,50eu. je to podla vas dobra cena ?
Odpovedať
Ak chces dam kontakt na Oravakov co stavali mne, Hruba stavba nakomplet so strechou 6500eur, pozri album. max spokojnost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?