Čím podložiť strmienka vo venci

Zobraz úvodný príspevok
Dajte tipy, nech je to čo najjednoduchšie, vďaka
Odpovedať
1
2
@zefe čiže teraz, keď u teba zbúrame všetky nosné vonkajšie steny, veniec a strecha nespadne, áno? Lebo veniec levituje a nadnáša strechu.... Omg... Veru. Neveril by si, ale dakedy sa vence nerobili a tie domy stoja doteraz... Myslím, že s tým spánkom spravíš len dobre, lebo sa tu len zosmiešňuješ. 👍
Odpovedať
@megdesign vole bavime sa o preklade (a casti venca nad nim), ktory je v lufte, nie o nosnych stenach. A bude sa mi spat dobre, lebo ja som dal kovove strmene ako maju byt, nie hrackarsky plast z tlaciarne 😉
Odpovedať
Čo sa hádate? Plastové strmienka sa dávajú do vencov v mnohých štátoch, len u nás to statici, projektanti, stav. dozor..........si to nechce akosi osvojiť. Niekedy sa vence nerobili a domy stoja stále
Odpovedať
@zefe tak buď nevieš písať, alebo ja čítať: @zefe "Tehlovy preklad drzi vahu venca len dovtedy, kym nestuhne beton 😛" "Ked stuhne beton v patricne vystuzenom venci, tak ano, okrem ineho drzi sam seba = levituje rovnako, ako ten preklad pod nim 😄"
Odpovedať
@tomik25 on dal železo, on to má najlepšie. 😬 Nehadame. Normálna výmena názorov. 😉
Odpovedať
Tak zaliate 👍 je to fuška, hlavne keď nemá na hadici to S-ko a hadica sa drží dookola (nepohodlne) a bez toho S-ka to drbe tak, že sme boli jak snehuliaci od betónu. Kúpil som nakoniec nejaké plastové slniečka, no tie držali koše len nad oknami. Na múre sa to vyčaptalo a tlak dlhých košov ich deformoval a koše sa krútili. DT malo 3,5 cm, to bolo vysoko. Tak nakoniec tam je asi 10 ks (na niektorých miestach drevený podklad 🤷‍♀️ Ak budem ešte niekedy stavať, tak len po vietnamsky - z bambusu - betón už nechcem ani vidieť 🙄
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som polozil naviazane zelezo na vrch zavitoviek ktore drzali salung. Potom som pridal zavitovky aj hore.
Odpovedať
Aha, zaujímavé riešenie. Ale odkiaľ máte všetci taký styrodur.... nenápadný ....ja mám ružový - takmer neónový..... keď odbijem dosky, bude to vdiiet cez pol dediny 🙄
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?