Cena ytong P2-400 300mm

26. júl 2019140

Prosím vás akú cenu ste mali za tento ytong? Cital som staré diskusie ešte z 2014-2015teho niektorí pisali že cena 3.2-3.8 s DPH tak neviem ci tak to išlo hore ale ja som dostal už cenovú ponuku od 6 tích stavebných firiem a minimálna cena za tento ytong p2-400 300mm bola 4.18€ s DPH

• Treba osloviť stavebniny nie stavebné firmy.
    Bežná dnešná prax stavebných foriem je že k cene práce si ešte čo to prihodia aj k cene materiálu. K celkovej cene je tiež nezanedbateľná položka doprava a vykládka preto je dobre koordinovať dodávku tehál keď máte na pozemku báger ktorý vie vyložiť dodávku tehál.
    Cena 3,80,-€/ks http://www.onlinestavebniny.sk/stavebniny/murovanie/ytong-1/ytong-p2-400-pdk-300mm-paleta

• Áno napísal som stavebných firiem malo tam byt stavebnín, pomýlil som sa.

• @treborztv  som z okolia NR kontaktoval som v okolí takmer všetky Stavebniny a výsledok takýto.... Píšu ze 37% zľavu mi dali...

• Sponzor fóra
  • A jedny stavebniny mi dali takú cenu ako keby beriem kusovky... 4.40 s DPH a to beriem spolu 35 paliet aj s priečkovkami

• @adiso  Neviem ja som staval z VPC hore som dal link na cenu 3,80 €/ks ale odporúčam vybrať si z blízkych stavebnín jedného a skúsiť sa z ním dohodnúť že ak Vám dá rozumné ceny budete brať čo sa dá od neho počas celej doby stavby.

• Ja som kupoval za 2,9 eur za kus...

• @quintes  kde prosím ta? A kedy?

• LechStav.. Ale ceny išli hore od marca tohto roku, cca 20 percent. Kupoval som na dvakrát, december 2018, a marec 2019.

• nájde sa ešte niekto kto kupoval poslednú dobu ytong na svoju stavbu?

• .

• @adiso  Ja som Dostal 40% zlavu od chalana z nitry pred rokom. Kolko ti toho treba?

• @tom329  no mne viac ako 37% nedal nikto z cenníkov ej ceny 5.50€ na tu 300mm... Sa mi zdá až neuveriteľné keď som tu cital tie príspevky ako niekto kúpil za 3.50€ s DPH... Potrebujem dokopy 26 paliet tejto 30tky a potom prieckovky. A kde si bral od koho?

• @adiso  mal som porfix premium 30 P-400 kus 2.99e

• @adiso  napis mi do spravy vsetko co ti treba a kam to chces a opytam sa ho, a ked tak dam ti cislo a dohodnes sa

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov