Zatvrdnuta sparovacka

Profilova fotka
Prosim vas da s tym daco urobit? Muz to nechal dlhsie zatvrdnut a ked sa k tomu vratil uz to bolo na kamen 😭😭
Odpovedať
@nasersitto facka a vynadat polamat ruky a nech nebuduce radsejnic mnerobi.. nech to teraz pomaly pekne skrabka cisti.. ono to zide postupne
Odpovedať
@nasersitto tvoj manzel je zrejme taky majster ako ja kuchar 😄 skusil by som cim skor odstranovac cementovych skvrn, ale skor to bude na vymenu celeho obkladu...
Odpovedať
Profilova fotka
Este aj podlaha zasrata... 😄
Odpovedať
@nasersitto ajaaaj a tá zničená podlaha ku tomu. To nechal koľko schnúť ked to takto zaschlo? Ja by som možno skúsil tvrdú cirokovú kefu, voda a drhnúť kým to nezíde. Prípadne keď to bude namočené, skúsiť si pomôcť špachtlou na hrubšie vrstvy.
Odpovedať
ale da sa to dat dole, len je to robota, s kefkou a tepla voda s jarou ... nic hrozne, no ma ale pracu navyse
Odpovedať
😮 toto je normalne zlocin 😉 skrabat,umyvat,skrabat,umyvat a mozno o par dni...
Odpovedať
@nasersitto Stredne silnú drôtenú kefu do vŕtačky a ideš. No je tam riziko poškodenia aj obkladu. Najprv skúsiť jemnejšiu kefu a keď to nepôjde, tak postupne pridávať na hrúbke drôtu.
Odpovedať
Profilova fotka
@nasersitto da sa to zachranit, len to bude vyzadovat trosku makacky, rucne to poriadne namocit a skrabat a skrabat. ono to z kachlic ide dole celkom dobre, aj ked to zaschne. nie je to optimum, ale :) budes potrebovat odstranovac cementovych svrn, horucu vodu a skrabku a nejake drotenky https://www.hornbach.sk/shop/Odstrano... dobre si pozakryvaj podlahu igelitom, aby ti ten kentus nenarobil este viac bordelu na podlahe. a manzelovi odkaz ze od frajerky/zeny a od sparovacky sa neodchadza :) vela uspechov!
Odpovedať
Dal by som cez to druhý obklad.
Odpovedať
@nasersitto to este aj v dnesnej dobe sa pije pri robote? Muz to posral, tak nech sa stara a ked nie tak zober kladivo a rozbi to. 😃
Odpovedať
@nasersitto ajajaaaj, tak toto tvoj chlap riadne dokaslal. teraz mu mozes dat nejaku kefu najlepsie cirokovu a nech to pekne cisti. s tym bude kopu roboty, pokial sa vam to podari pekne vycistit.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute vsetkym dakujem za odpovede, no natiahol dalsie dve steny kym sa k tomu vratil a uz bolo zle, ta tmava ide v pohode dole aj zaschnuta ale tento biely ekrazit drzal riadne. Skrabat sme skusali ale sem tam skrablo aj kachlicku... V stavebninach poradili kyselinu chlorovodikovu a islo to nastastie. Nejake 2h roboty. Ale bude musiet este natiahnut raz lebo vyzralo kde tu aj spary.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nasersitto super že sa to takto celkom jednoducho dalo, inač pekný obklad čo to je zač?
Odpovedať
Profilova fotka
@tomasvrabel no praca s kyselinou nic moc, ale podarilo sa. Je to tubadzin seria all in white/grey
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?