Vysoká cena obkladača

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Skoro ma trafil šľak...Dojednali sme obkladačov....podľa dohody bolo 9€ za štvorák obkladu a 12€ za štvorák dlažby....Obkladali cca 43m2 obkladu a 12m2 dlažby.... Keď dokončili pýtam sa na sumu čo im mám vyplatiť a on bez mihnutia okom že 1450€.... 8-( 8-( 8-( Normálne ma skoro piclo...Neviem ako sa ku takej sume dopracoval,a to ani nepíšem že to robil mesiac....kúpelňu +Wc.....Materiál dostal,vanu podmuroval a osadil manžel....On to asi rozpočítal na mesačný plat,keďže boli dvaja tak asi tak aby každému vyšlo po 725€...Povedala som mu ,že ho vyplatím podľa dohody,len škoda že to nemám na papieri,dohoda bola ústna po tom ako si obhliadol,čo bude obkladať...to že on to robil mesiac,mňa vôbec nezaujíma....mal robiť rýchlejšie,a môže byť rad že som ho po 2 týždňoch nevyhodila,lebo s mi to zdalo dosť dlho.....Tak a teraz už viem,že všetko treba mať na papieri.... :-( :-( :-( som zvedavá ao to do pondelka prepočíta.....
Odpovedať
1
5
6
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@technik007 tiez ich nepouzivam a kupelni z gresu mam za sebou dost. Mne staci doskusany kotuc na flexe a ked montujem zariadovaky tak horeuvedene vrtaky. Tiez sa nevenujem len obkladu takze toto nekupujem aj ked vykruzovak za 70€ musi uz nieco dokazat😉
Odpovedať
@mcsmekac no sak to by asi bola hamba ked si elektrikar a dal by si si to robit druhemu, nie? Preco by si pri vrtacke mal stat 2 hodiny? Uplne rovnake vykruzovaky/vrtaky ake su do flexi su aj do vrtacky predsa. Nejde o to ake maju uchytenie do nastroja ale aku maju vrtaciu korunku. A ty si tu prisiel ako su vsetci mantlavi lebo tvoj tato... nie ja aky som mudry ze to vsetci na prd robia 😉
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Chalani a pani majstri - nebudte na seba nevrazivi, kazdy ma nejaku skusenost, nejaku prax, kazdy ma svoj "sposob" prace, ci uz s takym, alebo onakym nastrojom. Jasna z vela veci je ta, ze robotu treba spravit KVALITNE, teraz sa tu nadarmo hadate, aky vrtak, ci flexka, ci vrtacka. Ano, urcite mate nejake vyhrady a odporucania, co sa tyka nastrojov a pomocok, ale tema je o niecom inom - o cene obkladaca. Ja uprednostujem cenu za dielo, nie za hodiny, nie za m2, nie za bm. Ked mi povie majster, ze si vsetko pomeral a zratal, tak mu dam +/- 10% - co bude asi vzdy +. Ale ked mi pride s tym, ze hento a toto a hento sme museli spravit a opravit, zmenit, tak ma smolu!!!
Odpovedať
...a to uz nehovorim o tomto, kam speje technika - mozno uz je aj na Slovensku, ale potom dovidenia murari, obkladaci, a pod. https://youtu.be/0uAzSYL5RSI Cca. 300 DTciek za hodinu...
Odpovedať
@indy0077 to je ppci 😮 Ale ak to chcu dostat na SK trh, stroj by mal priebezne rozhadzovat okolo domu chrchle, spaky a flasky od chlastu.. Inak uz tusim niekde spravili aj dom na maxi 3D tlaciarni
Odpovedať
Australia, to sa ku nam nedostane ani o 100r. @filip_pe a najlepsie na kazdej strane stavby aspon 2 kopky bordelu nechat. 😬
Odpovedať
@bederko Ja mam podobne skusenosti.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuza225 preboha, čo tam robil mesiac? Veď to je ledva 2m za deň, si pri tom škrabkal, či čo? Ja obkladám 8m za deň a to som amatér.
Odpovedať
Fíha, tak to sa šuhaj dobre prerátal 🤦 nám obkladali dlažbou 120*60cm cca 90m2. Cena 14€/1m2, založili vaňu, vaničku do sprchy, do druhej odtokový žľab, urobili poličky do spŕch, dali izoláciu atď... Za 3dni - obkladanie + pol dňa čo podmurovali vaňu a zľab s vanickou boli hotoví 👌a cena 1650€
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?