Vyduté obkladačky u suseda kvôli našej rekonštrukcii

Dobrý deň. Pred časom som začal rekonštruovať elektriku v byte a rozhodol som sa aj pre znížené stropy zo sadrokartónu v paneláku. Pred dvomi týždňami som vŕtal obvodové UD profily. Cca 15 dier (6ka vrták) do panelu a 20 dier do pórobetónu. Dnes prišiel sused o 2 poschodia nižšie, že kvôli mojej rekonštrukcii mu vydulo obkladačky v kúpeľke (dva rady). Môže sa niečo také stať ? Podotýkam, že celé dva týždne sa už nič iné nevŕtalo! Trochu dosť ma to zaskočilo a to v kuchyni mám obklad aj v kúpeľke a bez problémov. Aký je Váš názor na niečo také? Pekný deň.
Odpovedať
@renovatornr susedove obkladacky su odute dlho, ale teraz skusa najst niekoho kto mu zaplati opravu. Posli ho do muky...
Odpovedať
@renovatornr blbost, panelak nie je z masla.
Odpovedať
@renovatornr Z vŕtania sa obkladačky neodujú, ak už, tak by padli. Odujú sa od vlhka. Sused to chce hodiť na teba.
Odpovedať
Profilova fotka
Vola sa to motyli efekt ... to co chce sused uplatnit. 😎
Odpovedať
@renovatornr mojim rodicom sa tiez oduli obkladacky v kupelni okolo vane a jasne ze to bolo z vlhkosti v kombinacii s tym ze sa zatvarala kupelna kedze tam bolo male dieta, tak aby tam nechodilo.
Odpovedať
Hmmm ako neveril by som, ze tvoja prerabka ma nieco spolocneho s jeho vydutymi obkladackami. Podla mna to chce vsetko ta trocha zneuzit vo svoj prospech. Nedaj sa nachytat
Odpovedať
Stále ma dokáže prekvapiť ť koľko vychcaných ľudí sa nájde :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ba. To akoze pekne skusa. To by som nebol povedal, ze fakt sa najdu este takyto ludia, co vymyslaju, len aby nemuseli nieco si menit doma na vlastne naklady.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?