Prečo mám čierne šmuhy na bielom matnom obklade?

Dobrý deň, v kúpeľni sme použili biely matný obklad a bielu epoxidovú škárovačku od Ceresitu. Na mnohých miestach vedľa hrany obkladačky vznikajú čierne "šmuhy" ktoré sú na bielom viditeľné aj z diaľky. Nejde to ničím vyčistiť. Neviete mi niekto poradiť čím to môže byť spôsobené? Je na vine škárovačka? Nesprávna aplikácia? Obklad? Pozerala som hrany nepoužitého obkladu, no nikde som nenašla nič čierne čo by to mohlo spôsobovať. Ako sa toho zbaviť? Vopred ďakujem za všetky odpovede. Pripájam foto
Odpovedať
To je zle očistené lepidlo. Pri bielej šparovačke si bolo treba dávať veľký pozor aby lepidlo neostalo na hrane.
Odpovedať
Moze byt lebo nova sparovacka ti nema preco len tak a este aj takto za novoti scernat
Odpovedať
Profilova fotka
@helik00 tak ako pise akvi, to je lepidlo, ktore je zle ocistene.
Odpovedať
Ďakujem vám veľmi pekne za reakcie. Dá sa s tým ešte niečo robiť? Či len vyškriabať škárovačku, dočistiť a nanovo zaškárovať?
Odpovedať
nanovo vyfugovať len tej roboty pri cistení a aj tak to už nebude na 100%
Odpovedať
@helik00 zaroven si mozes odbit glazuru na rohoch obkladu :-( Este ma napada nemal pako obkladac cierne gumenne kladivo a nebuchal po rohoch?
Odpovedať
@rkorba robil leveling systemom, takze kladivom to nebude. takze sa s tym len zmierit :/ 😞 😞 😞
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?