Obklad k oknu v kupelni

zdravim potreboval by som poradit ako spravne nalepit obklad na spaletu okna v kupelni.. ide o to ze ram okna v mieste zaveskov/kovania nie je prilis siroky, od kraja po kovanie je iba 14mm (vid obr.) no a obklad ma hrubku 9mm ked chcem aby cela hrubka obkladu bola na rame ostane tam len 5mm po kovanie a to na tom kovani este nemam plastovu krytku. No a teraz, neviem ako to vyspravit (ak to tak nalepim), aby tam netieklo lebo je to okno pri sprche. Viete poradit? ps okno nema este spalety z lepidla, zatial holy ytong a okno, cize ak tam ma ist aj hyrro izolacia tak aka ako ju aplikovat (nejako polopatisticky) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Natri hydroizolaciou a okno vysad z pantov daj obklad sparovacku a nasad okno. 😉
Odpovedať
@wolodymyr len ten proces ako s hydro iz. na to okno? dam polystyren na spalety s lepidlom a potom to pretriem s jednozlozkovou hydro. na kupelne? Ale ako prepojim tu hydro so spaletu s ramom okna?
Odpovedať
Profilova fotka
@pby a zmesti sa ti pokystyren aj obklad?? Natri hydto iba stenu a samotny obklad k oknu zasilikonuj zas tolko vody tam nepojde a ta co ano ta stecie tak spodny obklad namiesto parapety urob do spadu.
Odpovedať
@wolodymyr zmesti lebo obklad musi na ram okna a poyom od ytongu bez polyst. o kbkladu je asi 1.5cm cize tam nalepim 1cm hruby styrodur to osietkujem s lepidlom a na to hydro a potom ten obklad takze nejako tak to skusim teda
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?