Mokrá špára v dlažbe - kde je chyba?

Zdravím dnes som si v kúpelni všimol mokrú špáru na jednom mieste v dlažbe. Neuschlo to ani po 24 hod je tam podlahové kúrenie ten flak je iba v jednom mieste.kde môže byť chyba??
Odpovedať
El.podlahove alebo voda? V ktorej casti kupelne to je?
Odpovedať
@profistavbari je tam el podlahové.prevdepodobne tadial vedia aj odpadová trubka z vane.
Odpovedať
@profistavbari je to pri sprchovom ale ten sa zatial nepoužival kedže ešte len včera sme ho osadili.
Odpovedať
@luxo je to skutocne voda? Pouzivali ste saponat na silicon ktory ste davali na sprch. Kut?
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo nie je to skôr mastné ?
Odpovedať
@luxo sprchac je na vanicke? Pod vanickou je dlazba a silicon?
Odpovedať
@dominik_galaba prave toto riesim
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo - je to pravdepodobne cementovy vykvet z flexi lepidla ktore je pod skarovkou. Asi ste pouzili klasicke -> sive, nie biele a tam sa to stava, ak je pod sparou vela lepidla. Ale nie je to problem vyskrabat na to urcenou skrabkou a doplnit/preskarovat znovu. To bude treba tak ci tak, lebo podla fotky je kvalita skarovania uboha. Zavolaj si obkladackara a nechaj si to prerobit/dorobit. Ak nechce prist, da sa to aj DIY.
Odpovedať
@profistavbari sprcháč je vo vaničke,pod je dlažba a silicon ako ste napísal.
Odpovedať
Ja som mal podobný fľak a zistil som že je to z tekutého mydla ktoré používame pri sprchovaní. Ak to kvapne na zem presne na škáru a nevšimnete si to dlhšie presne takéto niečo tam potom zostane.
Odpovedať
@luxo skuste to poriadne umyt ... mozno to je len saponat.
Odpovedať
@profistavbari večer som to zoškrábal a ráno sa to tam objavilo zase.tak neviem už čo to môže byť,v piatok sa mi majú na to príst pozrieť majstri čo robili kúpelku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@luxo znova ste to sparovali?
Odpovedať
@profistavbari nie iba som to zoškrabál bez šparovania.
Odpovedať
Profilova fotka
@luxo kludne to moze byt zo zapojenej sprchovej baterie,voda sa dostala po hrebeni lepidla pod obkladom az po prvu prekazku resp.vysla na povrch tam kde je najtesia vrstva sparovacky..prve by som odmontoval bateriu
Odpovedať
@luxo skus to fenom vysusit ci to je ozaj mokre.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?