Kde ste kupovali obklady

18. dec 202150

Ahojte

Kde ste prosím kupovali obkady ?
V kúpeňovom štúdiu alebo v reťazcoch ako ( Bauhause,Hornbach, Merkury Market atd.)
Ide mi skor to aby som obkady nekúpil nekvalitné, ale zase nepotrebujem ich preplatiť.

Ďakujem všetkým za rozumnú rekaciu.

• @mateu  aj, aj. Nieco z Hornbachu, nieco z Ceskej keramiky. V tych hobby predajniach mas na nieco dobre ceny, lebo nakupuju na hektare, tak vedia vyjednat ceny. Niektore kupelnove studia bez hanby predaju 2.a alebo vymet za cenu 1. akosti, takze toto si treba ustrazit a kontrolovat etikety na krabiciach. Niektore studia naozaj predavaju kvalitu, ktora zodpoveda cene.

• @mateu  mame obklady do kupelni kupene zo soukupu, dlazba do garaze je zo sika, dlazba do predsiene z obi. Dlazbu do kupelni asi tiez kupime v obi. Obklad na komin mame online zo studia. Technicka je vybavena z vypredaja v soukupe. Teraz tu mame z merkury.

• No my sme brali z kachličkova,ale aj Merkury,aj tubadzin z kupelnoveho studiammmcize máme od 4 dodávateľov v celom dome...

• Sponzor fóra
  • @mateu  Najskôr vybrať ktorý sa ti bude páčiť a potom pozrieť kde ho majú v najlepšej cene. Ja som bral Rasub a OBI

• Ďakujem Vám všetkým 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Laminátové ,vinylové a drevené podlahy od nemeckých výrobcov Classen a Kronoflooring , CPL interiérové dvere , profesionálne poradenstvo a servis .
    Naša spoločnosť realizuje anhydritové potery, penobetóny a polystyrénbetóny na zaliatie rozvodov a vyrovnanie podláh pred následnou pokládkou izolácií
    Predaj obkladov a dlažieb
    Články od našich partnerov
    Nové Internorm okno KF 510- ocenené Zlatou plaketou
    Prečo čakať? Produkty sú testované v najtvrdších podmienkach
    Radíme pri nákupe: Ako vybrať práčku?
    Archív článkov od partnerov