Hľadám obkladača z Bratislavy a okolia

Zobraz úvodný príspevok
Hladam sikovneho obkladaca na dlazby a kupelnu. Poznate niekoho? Mate skusenosti s niekym a viete odporucit? Dakujem
Odpovedať
1
2
@shenzie ahoj,ked tvoj otec este obklada,mozes mi prosim poslat kontakt nanho?Dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@roxana280 viete mi prosim poslat kontakt? dakujem
Odpovedať
@zuzkarisko Dobry den, p Rosicky. Pekny den, M...poslala som vam to aj do spravy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Rada by som poradila ľuďom,aby sa VYHLI oblúkom podvodníkovi Petrovi Erdelyimu,ktorý aktuálne podniká cez firmu Goldfishgroup s.r.o. a vlastni webové sídlo https://www.stavebnepracebratislava.sk Určite neodporúčam akékoľvek služby od tohto podvodníka. Mal pre nás zabezpečiť obklady dvoch kúpeľni,avšak rozrobil veľmi veľmi nekvalitne obe kúpeľne, zobral vysoké zálohy,obkladaca nevyplatil,ten nám odisiel zo stavby a odvtedy Erdelyi samozrejme prestal komunikovať a peniaze nám nevrátil. Ku nám ako zákazníkom sa hneď od zloženia zálohy správal veľmi agresívne a neprofesionálne - určite neodporúčam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Dobrý deň. Vedel by niekto odporučiť spoľahlivého, šikovného obkladača na kuchyňu? Práca tak na 3dni. Všetci známi majú veľké zakázky. Skúšam teda aj tu. Ďakujem.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?