Hľadám obkladača v Bratislave

Zobraz úvodný príspevok
Viete niekto poradit zo skusenosti dobreho obkladaca? Dakujem
Odpovedať
1
2
Taktiez odporucam pana Rosickeho, asi jedini majstri, s ktorymi sme boli na stavbe na 100% spokojni. Dohodnute terminy dodrzuju, poradia, su velmi ochotni a ich praca je naozaj vynikajuca. Robia vacsinou v Bratislave a v okoli.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, hladam surne dobreho a spolahliveho obkladaca ktory by vedel rychlo nastupit. Byvame 10min. od petrzalky. dakujem pekne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@roxana280 dobry den, prosim Vas, boli ste s p. Rosickym spokojna? Mohli by ste poslat nejake foto?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň pridavam kontakt na vynikajúceho majstra. Osobná skúsenosť výborná. Cenovo dostupný, seriózny a spoľahlivý. 0944476992 okrem toho robí komplet rekonštrukcie interiéru. Mozem len pochváliť
Odpovedať
Dobrý deň pridavam kontakt na vynikajúceho majstra. Osobná skúsenosť výborná. Cenovo dostupný, seriózny a spoľahlivý. 0944476992 okrem toho robí komplet rekonštrukcie interiéru. Mozem len pochváliť @nnell25
Odpovedať
@dawo fotky zásadne nedávam na net. Ale Rosický je šikovný.
Odpovedať
Profilova fotka
@dawo toto su nase foto jednej z kupelni, praca p. Rosickeho s kolegom http://www.modrastrecha.sk/blog/marga...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Pána Rosického neodporúčam, aj keď som mu napísala po jeho práci pozitívnu reakciu, pretože ma o to požiadal. Všetko vyzeralo super, ale po roku nám začala hrdzavieť vaňa na hornom okraji - smaltovaná Kaldewei. Reklamovali sme to v Kaldewei, kde nám po obhliadke povedali, že bola urobená nesprávna montáž. Pán Rosický okraj vane podlepil, čo je v montážnom návode upozornené, že sa to nesmie. Keď sme mu volali, aby nám prišiel vaňu vymeniť, s tým, že práca by bola zadarmo, vaňu sme ochotní zaplatiť, reagoval tak, že takto to robia bežne a určite je chybná vaňa. Povedal, že za 500 € (cena práce) nám to príde vymeniť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja neodporucam pana M.Kollar teoreticky je vyborny ale vysledok je nieco hrozne. Znicil mi komplet celu terasu ktoru budem musiet vytrhat. Urcite sa tomuto panovi vyhnite. Obrazky hovoria za seba, zle vyspadovane, to ako robi s fugovkou ma dorazilo. Znicil mi fasadu a narobil mi vela nakladov navyse
Odpovedať
Ahojte, zhanam precizneho a spolahliveho obkladaca na polozenie oblkadu a dlazby v kupelni, plus polozenie dlazby na chodbe, v hale, kuchyni a na balkone. Viete mi nieho takeho odporucit? Bratislava Petrzalka. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@staronova prosim poslete kontakt aj mne? Dakujem pekne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@staronova taktiež by som poprosil kontakt
Odpovedať
@andrej41 Lutujem, ale kontakt už nechcem rozširovať z jedného dôvodu. Robili sme to pred 6 rokmi a vôbec neviem, kde a či vôbec chlapci pracujú.
Odpovedať
@andrej41 Dobry den, 0948385566 kontakt na obkladaca - rychlo a čisto
Odpovedať
Neviem či je to ešte aktuálne, ale rada odporučím veľmi precízneho obkladača, bola som nadmieru spokojná, splnil všetko, čo sme chceli. Profi vybavenie, inteligentný človek, ktorý nás vo veľa veciach usmernil. Môžem poslať aj fotky a číslo. p. Kmeč (pracuje Bratislava a okolie)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@dawo Odporúčala som pána Rosického, ale beriem späť, až po rokoch som teraz pri výmene prasknutého umývadla zistila, že ho tak prilepili nielen silikónom, na 5 cm hrúbky, že musíme sekať kus kúpeľne, okrem toho aj bezpečnostné dvierka na vani vymyslené tak, že sa pri výmene batérie muselo sekať ... ]-( majú šťastie, že nebývam s nini v kontakte.
Odpovedať
@gunka Odporúčala som pána Rosického, ale beriem späť, až po rokoch som teraz pri výmene prasknutého umývadla zistila, že ho tak prilepili nielen silikónom, na 5 cm hrúbky, že musíme sekať kus kúpeľne, okrem toho aj bezpečnostné dvierka na vani vymyslené tak, že sa pri výmene batérie muselo sekať ... ]-( majú šťastie, že nebývam s nimi v kontakte. Ešte aj zle zasilikonované skrinky pod umývadlom sme museli dať nové vyrobiť, vydulo ich.
Odpovedať
@roxana280 dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Rada by som poradila ľuďom,aby sa VYHLI oblúkom podvodníkovi Petrovi Erdelyimu,ktorý aktuálne podniká cez firmu Goldfishgroup s.r.o. a vlastni webové sídlo https://www.stavebnepracebratislava.sk Určite neodporúčam akékoľvek služby od tohto podvodníka. Mal pre nás zabezpečiť obklady dvoch kúpeľni,avšak rozrobil veľmi veľmi nekvalitne obe kúpeľne, zobral vysoké zálohy,obkladaca nevyplatil,ten nám odisiel zo stavby a odvtedy Erdelyi samozrejme prestal komunikovať a peniaze nám nevrátil. Ku nám ako zákazníkom sa hneď od zloženia zálohy správal veľmi agresívne a neprofesionálne - určite neodporúčam.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?