Cena vizualizacie

Zdravim. Davali ste si vizualizaciu kupelne priamo v studiu? Kde a ake mate skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si dávala v Siku, mali akurát akciu vizualizácia zadarmo a takisto v Ptáčkovi, rovnako zadarmo. V Siku sme všetko riešili online, ale super komunikácia, dosť vecí som menila, máme už 6-tu cenovú ponuku a zobrali sme kúpeľňu od nich 🙂 Ptáček som bola v štúdiu, venovali sa mi super, ale každá zmena je tam spoplatnená, aj cenovo to vyšlo o dosť drahšie.
Odpovedať
@angieska super, dakujem za odpoved. Vybrala som si obklad ale treba to vidiet. Rozlozenie kupelne mam. Chcem mozaiku a chcem to vidiet radsej. S cim to zladit a tak
Odpovedať
Mne robili v MPL stavebninach.
Odpovedať
Tiež nám robili v Siku, vystihli sme akciu zdarma. Dokonca aj zmeny co nam robili, tak nam neúčtovali, hoci akcia bola len na jeden navrh. Aj sme brali vsetko odtiaľ, vyborna komunikácia, pristup ochota, za mňa spokojnosť.
Odpovedať
Profilova fotka
Robili nám v januári v Siku a u Ptačka zadarmo a super komunikácia..budeme brat nakoniec od Ptačka všetko
Odpovedať
My sme si dali rorbit v Soukupovi, ak zoberiete material nakoniec od nich, odrataju Vam cenu vizualizacie z ceny.
Odpovedať
Dakujem vam za rady Zatial som oslovila Siko. Maju teraz ze za 20e spravia vizualizaciu, jednu zmenu mozem spravit. A ked zoberem od nich vsetko tak vratia 20 e. Velmi som zvedava co spravia. Situaciu kupelne mam spravenu len ten obklad co som si vybrala ako bude vyzerat.
Odpovedať
my sme to mali normalne zadarmo, ani neviem, ze by sa za to malo niekde platit. teda ked ides takto niekde do studia, tam by to mali robit aj v ramci nejakej cenovej ponuky. len sa mi vidi, ze napriklad v siku to robia tak, ze to spolu navrhnete, ty to tam vidis, dostanes cenovu ponuku a az ked sa rozhodnes, ze to teda das urobit u nich vsetko tak potom ti to aj vytlacia 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@timea59 ako preco by to mal robit niekto zadarmo... Ja to robim tak, ze zoberiem zalohu za vizualizaciu a ked zakaznik zoberie material na kupelnu, tak mu zalohu vratim, ak si material kupi inde, zaloha mi zostava. Myslim, ze to podobne robia v drvivej vacsine studii...
Odpovedať
Tak zase 20e nie je vela. Ked si zoberem ze by mi mali spravit kupelnu a potom sa mi nema pacit. A cely zivot sa mam na to pozerat 🙂
Odpovedať
@hasacisko za aku cenu robite vizualizaciu ak sa mozem opytat? A v tej cene su aj upravy alebo to je za priplatok
Odpovedať
Profilova fotka
@marika0306 cenu mozme prebrat cez spravu ale samozrejme su v tom aj upravy a ich pocet nie je nijako limitovany.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?