Alternativa dreveneho obkladu stien?

Zdravim riesim v apartmanoch obhlady stien. Stropy a niektore steny bud klasika buele omietky. Vzdy dve steny v izbe budu oblozene. Teraz ziadost o tipy. Prva moznost je dreveny obklad (neriesim dizajn a povrch uoravu povedzme kefovany smrek). A ja prave hladam druhu cenovo porovnatelnu (25,-€/m2 aj s naterom.). Napada vas nieco? Napriklad Egger decowall tam ma vsak odraza hrubka len 12 mm..... nemusi byt drevo akykolvek material ktory ma dekory imitacia dreva alebo betonu.... Diky
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od killiani:

Zdravim riesim v apartmanoch obhlady stien. Strop…
@killiani ... ja som videl a úplne super to vyzeralo obloženú stenu s Cetris doskami s priznanými medzerami. Boli tie dosky natreté farbou na oko ako beton.. neskutočne to vyniklo v priestore a vyzeralo to úplne nadčasovo. Videl som klasické obdlzniky na stene a aj trojuholníky... dizajnové a nerušivé.. Ak vám nezáleží na viditeľnej štruktúre dreva, tak tie dosky idu natrieť veľmi dobre a cenovo sú úplne v pohode.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@killiani ... ja som videl a úplne super to vyzer…
@brapene nemame nejake foto?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od killiani:

@brapene nemame nejake foto?
@killiani .. foto nemam, no ak dáte do google Cetris obklad, vyhodí vám veľa inšpirácii.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od killiani:

Zdravim riesim v apartmanoch obhlady stien. Strop…
@killiani aj klasická drevotrieska môže byť ako obklad na stene. Buď celé veľké formáty alebo narezať podľa želania, aby to vytvorilo nejaký vzor. A teda je tam oveľa viac dekorov.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od killiani:

Zdravim riesim v apartmanoch obhlady stien. Strop…
@killiani pozrel by som sa na : -dibond dosky - hpl dosky -fundermax Kamenná dyha Prevedenie imitácia dreva. Potom sú možnosti omietka od STO. Majú imitáciou dreva buď sa ručne natiahne a vytvaruje sa kresba dreva, alebo majú aj platy ktoré sa nalepia. Obe možnosti sú 3D. Imitácia betónu je asi najlepšie čo je na trh. Mám foto ale našiel som len panel. Odtieň, debnenie sa dajú imitovať. https://youtu.be/-O6RgjTrs5k?si=CNHCF... Na obklady stien je veľa možností. Úžasné vypadá aj staré drevo z krovu.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od killiani:

Zdravim riesim v apartmanoch obhlady stien. Strop…
@killiani moj nazor je, ze ak chces nieco imitovat, tak to tam ani nedavaj.. original je vzdy original ... u dreva je nahrada vacsinou ekologicky scheiss, ktory budu v intrieri x rokov dychat... nehovoriac, ze to nikdy nebude vyzerat ako drevo...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?