Zmena dispozičneho riesenia zo 4 izb na 3 izb?

Ahojte, prosím o pomoc a rady. Od architektky mam 3 návrhy na dispozičné riešenie. Byt je postavený ako 4 izbový, plocha bytu je 70 m2, čiže maličké izby a atypicke sikminy. S priestorom sa da pracovat, len neviem sa rozhodnut co by bolo najvhodnejsie. Otvorit priestor vsak bude na ukor jednej izby a ulozneho priestoru. Rozmýšľam vybrať jednu stenu, teraz sa to ešte dá, resp. nechať tak, len musim sa velmi rychlo rozhodnut, nakolko som v časovej tiesni. Prvý obrazok je terajsi stav, dalsie dva vybrate priecky. Kazdy nazor ci postreh je vitany. Vopred dakujem.
Odpovedať
Ten prvy navrh sa mi velmi paci, je taky vzdusnejsi a oddelena denna a nocna cast
Odpovedať
Profilova fotka
za mna dvojka - aj ked teda ani tu krpatu stenu by som tam nenechala a do byvalej izby by som skor ako jedalen dala gauc,,.... ta prva alternativa je zla pretoze nechava jednu izbu uuuuuplne krpatu a to je zle ;(
Odpovedať
@kaktusik007 a kebyže to nechám tak ako je?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana3040 nemas kam dat jedalensky stol.... ale ano, moze to ostat aj takto a bud spravis samostatnu jedalen v tej izbe, alebo si tam vies spravit pracovnu/hostovsku. To uz podla preferencii, ale s tymi dvoma krajnymi izbami by som fakt nehybala
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana3040 inak dispozicia fajn, jeden centralny priestor je top ;)
Odpovedať
Za mna ta alternativa 2 ale ta stena, kde je tv tak tu by som dal celu dole a spravil tam len z nabytku nieco kde bude tv a otvori to viac priestor... tiez by dom dal dole priecky od vstupu a ta uckova kuchyna je maximalne neprakticka na tak maly priestor treba da zmierit s L-kom.
Odpovedať
@zuzana3040 ahoj, neviem ci je to este aktualne, ale ak ano, tak ja by som to trosku upravila. Ma to aj svoje neduhy, ale v zasade viac + ako -. Ostanu tri izby + obyvacka, vojde sa stol a tu najmensiu izbu som malinko zvacsila na ukor chodby.
Odpovedať
@zuzana3040 za mna druha alternativa.. Detsku vedla spalne urcite nie 🙉.. Ja hovorim zo skusenosti... To je moj jediny argument.. Jedalen a obyvku nechat otvorenu, ale skor jedalen dat za chrbat sedacky...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?