Referencie na novostavbu vo výstavbe Petržalkacity

Dobry den, uvazujeme nad kupou bytu v rozostavanej novostavbe v projekte Petrzalkacity. Kedze je to dost velka investicia, tak by nas zaujimali dake referencie na uvedenu stavbu, pripadne developerov. Developeri robili uz niekolko projektov ako napr. LaVita v Pezinku alebo Urbanic v Bratislave. Akekolvek informacie k stavbe a developerom nam pomozu sa rozhodnut. Dakujeme velmi pekne.
Odpovedať
@ratatata osobne sa mi byty celkom pacia, co je niekedy pri novostavbach problem. len by mi vadila bezprostredna pritomnost cesty hned vedla domu. ja mam radsej klud a tichu lokalitu. + ak si nekupite aj garazove statie ratajte s problemom s parkovanim.
Odpovedať
manilla: dakujem, mame v plane kupit aj parkovacie miesto, podla informacii developera ma byt na tej strane k ceste este parkovisko so 100 miestami, ktore ale bude verejne takze, bude vyuzivane aj ludmi z okolitych domov nakolko tam je to s parkovanim fakt zufale. Ta cesta je naozaj dost frekventovana ale hluk sa este neda posudit nakolko sice na budove uz su okna ale este to nieje zaizolovane. Pozitivom moze byt, ze v kazdej izbe je aj nutene vetranie co eliminuje potrebu otvarat okna kvoli vetraniu a tym to moze znizovat hluk. Byt o ktory mame zaujem ma na severnu stranu k ceste len jednu izbu ostatne su orientovane na juh na chorvatske rameno.
Odpovedať
Profilova fotka
Lokalita je velmi dobra, ak budete mat aj porieseny parking tak super - bez toho by som to neriesil uz aj s ohliadnutim na fakt, ze bude platene parkovanie... aj v Petrzalke coskoro... Problemom pre mna je ta cesta, ono sa to nezda ale to je fakt strasny hluk! Nutene vetranie je pekna vec, ale otvorit si okno v lete a spravit prievan bude prakticky nemozne... ja som chvilu byval pri ceste cca ako je tam ta a uz nikdy viac. Po 5 mesiacoch som to nevydrzal a odstahovali sme sa. A to som rodeny petrzalcan, takze na hluk som neni precitlively... Navyse ta lucka za domom vyzera sice fajn, ale nezainteresovani asi neboli developerom infomovani, ze je tam volny vybeh psov = hovna vsade, cize deti tam asi pustit nebudes moct :( V Petrzke si ovela lepsie lokality... napr. v okoli Haanovej pri lesiku, ziaden problem parkovat, ale zial tam zasa nie su novostavby :(.
Odpovedať
@vovo s tou lokalitou mas pravdu. ked by som si mala vybrat novostavbu v petrzalke a este aj dobru lokalitu asi by som isla do www.novyhaj.sk ono teraz novy trend je stavat rovno pri hlavnej ceste :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla inak ten novyhaj.sk sme aj my chceli. Hned prvy den ako to ponukli som bol u developera... Byt ktory sme chceli bol uz predany a za prvy tyzden predali / rezervovali vraj 60%. Neskutocne... Este ani stavebne povolenie nemali :) a vraj vacsina ludi mala trvale bydlisko v blizkom okoli...
Odpovedať
@vovo ved aj ja pochadzam z okolia :-) davno sa vedelo ze sa tam zacne stavat. Len kolko z tych kupenych bytov bude realne obyvanych a kolko pojde znova na biznis.... Byvala som rok v dominante na nam.hraniciarov a tam som to videla. Byty kupene no nikto tam nebyval... Bola som jedina na poschodi zo siestich bytov
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla to hej, dominant sa staval v tom najvacsom boome. Osobne si myslim, ze s novymhajom to bude ine. Ved uvidime, uz coskoro :)
Odpovedať
dakujem, za pripomienky. medzicasom sme sa rozhodli do toho ist, tak dufam, ze neolutujeme. :-) Byt je velky takze krizove vetranie asi praktizovat nebudeme a je aj na vyssom poschodi tak hadam to s hlukom nebude az take zle, navyse na sever je len jedna izba, takze by to mohlo byt v pohode. Novy haj sme pozerali a nedaleko aj byvame, ta lokalita sa mi moc nepaci a to, ze maju predanych hadam 90% bytov sa mi skor zda byt hra developera ako realita. To parkovisko pred dostihovou drahou, casom padne za vlast a je tam hned aj krcma cez ulicu a po veceroch teda riadny bordel.
Odpovedať
Profilova fotka
@ratatata tak gratulujem, dufam ze tam budete spokojni. Kedy je planovany temin kolaudacie stavby? Inak novyhaj je skutocne predany, my sme tam chceli kupit byt, ale uz nebolo co :)
Odpovedať
@ratatata len ma napadla taka pripomienka k tomu ze cim vyssie, tym mensi hluk. to som si myslela aj ja. byvala som v tom spominanom dominante na 16. posch. okna smerom na ovsiste. a v lete ked som mala okno na vetracku v spalni som mala pocit uz od piatej ked zacali chodit autobusy a na ulici este relativne ticho ze spavam na zastavke :-D ale da sa na to zvyknut. a ty pises ze izby budu otocene k luke tak to by malo byt ok. drzim teda palce nech sa dobre byva :-) a s dostiskou mas pravdu, svejk je otvoreny kazdy den do piatej - aspon tak byval. a cez vikend je tam rusno. no vsetko ma pre a proti preto hladame vzdy to najmensie zlo ;-)
Odpovedať
@vovo oficialny termin dokoncenia stavby uvadzaju 31.8. 2013 a potom este kolaudacia, nemam predstavu kolko trva kolaudacny proces. @manilla my teraz mame vsetky okna na skolsky dvor a ver mi, ze v lete ked chceme vetrat tak hluk, co narobia deti na tom dvore je niekedy daleko vacsi ako narobi premavka :), ved uvidime ako to bude, hadam nebudeme sklamani, za tie peniaze by ma to aj dost stvalo :)
Odpovedať
@ratatata gratulujem ku kupe. Ja to rozostavane vidim z okna :) a pekne to napreduje. Okolie je podla mna pekne a ked tam upravia aj okolie urobia parcik bude to este krajsie. Ten hluk cesty si clovek casom prestane vsimat a vnimat. Ja tu v petrz. zijem uz 30rokov od narodenia :) a ani ta cesta mi nevadi.. Izbu mam pri vytahovej sachte ani to mi nevadi.. Vsetko je vec zvyku. Aj tu je dobra vybavenost. Uvidime co sa bude nachadzat tam dole, ake obchodiky urobia, ci restiky, kaviarne a pod. A s parkovanim to je jak vsade, vzdy sa najde miesto kde sa da zaparkovat, ale ked mate to statie tak neni problem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?