Predlzovanie dialnice na Galvaniho

Cafte, Poculi ste nieco o predlzovani dialnice alebo obchvate na Galvaniho v BA? Zvazujeme kupu bytu v jednej z tych novostavbach a pocula som taketo famy, co ma pochopitelne vystrasilo. Na nete som vsak nic konkretne nenasla.
Odpovedať
Profilova fotka
@nataliaaa64 podla mna to predlzovat nebudu nevyuzitych ploch okolo bauhausu je dost tak neviem ci ma vyznam este tu cestu niekam predlzovat.
Odpovedať
@sappa ale pocul/a si o tom Aj ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@nataliaaa64 nie nepocul len po tej ceste kym nebola korona som chodil kazdy den tak vidim ako sa to tam vyvyja
Odpovedať
@nataliaaa64 pokračovanie preložky cesty II. tr. ako pokračovanie preložky Vrakune je v platných územnoplánovacích dokumnetáciách, čiže skôr či neskôr si jej realizíciu dopravná situácia vyžiada..len kedy a kto ju bude platiť?
Odpovedať
@sappa ok vdaka, aj mne sa to zda sialene ale vid koment nizsie😉
Odpovedať
@janetbla dakujem takze spravu ste videli aj vy. Mna by hlavne zaujimalo, ze ci sa to bude tykat celej Galvaniho ulice a tym aj tych novych bytoviek, alebo len tej casti okolo avionu. Lebo presne nakresy som nenasla😞
Odpovedať
Predĺženie Galvaniho ulice sa malo budovať spolu s D4/R7. Aspoň niekedy to bola súčasť celého projektu. Ale zrejme sa od toho upustilo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?