Pomoc/rada pri vybere ADLO dveri

Ahojte, idem si po radu tu ku Vam na modru strechu kedze som nerozhodna. Ideme si menit vchodove dvere. Teraz mame obycajne protipoziarne a vybrali sme si firmu ADLO. Kedze mam dat za dvere 1500€, menit ich uz zrejme nikdy nebudem tak radsej si poriadne premyslim, ake tam dam,nech to neskor nelutujem. Problem je ale v tom, ze neviem ci ich ladit k interieru nasho bytu (kombinacia bielej,sivej a dreva..mame tiez drevenu podlahu) alebo farby prisposobit vonkajsej chodbe. Prikladam aj foto pre predstavu (pohlad zvonku a zvnutra) a tiez foto dveri ktore som povodne vybrala priamo na pobocke Adlo. Aku mate farbu a dizajn vchodovych dveri vy? Kludne mozte hodit foto pre inspriraciu. Bielu som velmi nevhcela, pride mi to neprakticke a davat vsetko drevene (zarubnu aj dvere) mi pride zase take “interierove” ze to skor patri do izby. Popripade ponechat povodnu farbu dveri ako je? Vopred vdaka za vase reakcie 🙂
Odpovedať
na starom byte som mala adlo, no a teraz sherlock zvonku antracit, zvnutra biele. je to super. podla mna aj adlo tuto moznost ponuka. zvnutra sa daju ladit k interieru. kedze vsetky interierove dvere mam biele, tak super ladia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?