Kúpa bytu v novostavbe - riešili ste si sami na vlastné náklady prípojku do distribučnej elektrickej

Zobraz úvodný príspevok
Pri kúpe bytu v novostavbe sme zistili, že v byte nie je ani len prípojka do elektrickej distribučnej siete (Západoslovenská distribučná). Developer žiada, aby sme si prípojku spravili sami a na vlastné náklady (cca. 209 eur za pripojenie). Byt kupujeme v štandarde (komplet podlahy, kotol, el. rolety, sanita a pod.) Poprosíme vás o radu, či je toto normálne, aby si nový majiteľ na vlastné náklady a sám vybavoval el. prípojku cez Západoslovenskú distribučnú??? :-(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@vovo ale praveze ked tam ten elektromer mas musis ho ist prehlasit, takze natahovacky mas aj tak :)
Odpovedať
@corola ak je seriony mal, ak nie treba si pytat, vsetko :)
Odpovedať
@vovo Majko pisal, že sa tam musíš aj tak ako tak zastaviť :) Zatiaľ IP nemám, no počkám :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj @lubk0 ak elektromer uz mas, staci tam zatelefonovat :)
Odpovedať
@vovo Aj keď chceš iného distribútora ? Čo tá súkromná správa ?
Odpovedať
Profilova fotka
@vovo no neviem, ja som chcel len zmenit udaje a chcu plno dokumentov k tomu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lubk0 kukni teraz
Odpovedať
Profilova fotka
@majkoj bezny prepis majitelov je na telefon a robi sa to tak, ze sa povodny majitel odhlasi a novy majitel sa prihlasi do troch dni - inak ho odpoja. Napr. Predaval som byt zavolal som na ZSE odhlasil som sa, podal som telefon novemu majitelovi a ten sa rovno prihlasil.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?