Firma Domy Ivet z Nitry - máte skúsenosti?

Profilova fotka
Ahojte chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s firmou domy Ivet z Nitry. Dakujem :-)
Odpovedať
Ahoj, aj ja hľadám nejaké referencie na túto firmu, nikto nemá o nej nejaké info?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ja viem, že cena nie je všetko, ja som len pozerala nitrianske firmy, nechystáme sa s nimi stavať. Chcela som len vedieť, či už niekto s nimi staval, pretože som pozerala, že firma vznikla v septembri minulého roka a už majú nastavané 15 domov v referenciách:)
Odpovedať
Profilova fotka
Janojozo a mas s nimi nejake konkretne skusenosti ?? alebo niekto znamy?... zatial som sa bola a chcem iba informovat ale co sa tyka komunikacie s nimi tak ja musim povedat ze je na velmi dobrej urovni ... rovnako ss mozme ist pozriet na ich sucasne rozostavanu stavbu... vyzera to tak ze by sa snazili vo vsetkom nam vyhoviet ... a vystavbu RD realizovali este pred zalozenim domy ivet .. ...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
A viete mi odporucit nejaku serioznu firmu v okoli NR prip. Zodpovednych ludi ktori by nam dom postavili? Material si vieme zohnat za vyhodnu cenu ...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
My sme sa popálili rychlo od nich preč sú nezodpovední nedvihaju mobil a naspäť nezavolaju ..to bol najväčší omyl v našom živote...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dakujem vsetkym za reakcie,nakoniec sme sa rozhodli ze si domcek postavime vlastnymi silami a za lepsie ceny ... mrzi ma ze ste sa na nich popalili,hadam im to karma vrati .... v dnesnej dobe sa asi naozaj clovek moze spolahnut len sam na seba ...
Odpovedať
Domy IVET,s.r.o. : len pre zaujímavosť: info o cene nie je jasné-akože ,,bezkonkurenčná cena" je bez základovej dosky,projektu a ďalších položiek. Ivet 111 v prevedení so základ. doskou a projektom ponúkajú za 48 330e s DPH,pri zastavanej ploche 72,6m2 to vyjde 665,7 e/m2 , materiál klasicky - tehly heluz,..., či je aj zateplený , sa nevie, ich informácie sú nejasné,... výstavba 7 mes. Mám postavený RD 7,6 x 10,1 = 76,6m2 zastavanej plochy,cena na kľúč je 47350e s DPH aj so základ. doskou a projektom, čiže 616,85e/m2. RD má montovaný obvod. plášť a vnútorné priečky sú murované z porfixu,obvod. plášť netreba zateplovať, výstavba 4-5 mes., dom stavala stabilná partia živnostníkov pod vedením skúseného projekt. manažéra,žiadna eseročka,žiadni konatelia s dividendami,... , viac info v správe,...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Nam stavali dom a nemôžem povedať pol krivého slova. Od začiatku až po koniec bolo všetko poriadku.naozaj nechápem tieto príspevky tu. Od istých užívateľov mám pocit,že sú z konkurenčnej firmy,pretože my sme sa s ničím takým nestretli. Kľudne mi pošlite ip,ak máte nejaké otázky.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Obnovujem tuto temu, prosim Vas realne skusenosti s touto firmou, zaujima ma ci ta cena je skutocne konecna, ako je to s kurenim v dome, maju dost vseobecne info na stranke. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@mirasima my s nimi ideme stavat tento rok.
Odpovedať
Aj mne by moc pomohli nejaké recenzie na tuto firmu. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@isen123 poprosím info o firme na danalukacova79@gmail.com ďakujem pekne 🙂
Odpovedať
@dixy89 zdravím aké máte skúsenosti s firmou Ivet? Už staviate? Mali by sme záujem o ich služby tak získavam info. Vopred ďakujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
@martina19877 Dobrý deň aj my máme záujem stavať s touto firmou, môžem poprosiť o viac info (aká je komunikácia, cenovo ci sedí s cenou ako hovoria 580€/m2) na ss na mail hviezda1979@gmail.com ďakujem pekne 😊
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
V žiadnom prípade nestavať dom s pánom Černákom / domy Ivet / harmonický domov!!! Na niektorých majstrov nemôžem povedať krivého slova, ale napr. omietkar (pán Daniš) a ľudia čo robili cementový poter (pán Juhoš) tak problém za problémom!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?