Cena práce 5000 € za hrubú stavbu

Rada by som sa Vás spýtala, či je cena práce 5000 € za hrubú stavbu, tz. základy, deka, múry, veniec, štíty, komín, vnútorné priečky málo alebo veľa. V cene nie je zahrnutý materiál ani výkopové práce. Je to čisto len za robotu. Nemáme ani predstavu koľko sa berie za HS, pri veľkosti domu 13,5x14m, jednopodlažný s dvojitou pultovou strechou. Ďakujem
Odpovedať
myslim ze by som bral taku cenu len bacha aby to spravili ako sa patri.
Odpovedať
@rasto7764 u nich sa nebojím o kvalitu, sú to precízny a šikovný chalani
Odpovedať
podla mna je to velmi dobra cena
Odpovedať
@nelimatej - Cena je az podozrivo dobra .. ak maju peknu pracu, tak by som do toho isiel urcite .. nas to same stalo 3x tolko :)
Odpovedať
@gorgar prosíííím? 3x toľko, tak to bola pálka
Odpovedať
podla mna dobra cena, ale nie az podozrivo. mna na dom 13x10 to stalo nasledovne: zaklady 150, DT 450, doska 430, obvodove mury 1100, priecky 500 a veniec 800, komin 250. A nevidim tam, ale malo by to tam byt aj kanalizacia pod doskou (hruba stavba), co mna stala 250. cele to mam spolu za 3680 plus ta kanalizacia teda 3930. ale ja mam napr len obvodove mury nosne, nemam zaklady pod domom, len obvod a jednoduchu kanalizaciu pod domom. Takze cena nemusi byt zla, otazka je ako mas cleneny dom a otazka je cena za m, m3 resp m2. viem, ze u mna veniec bol 17 za bm napr a z toho potom vypocitas cenu. Myslim, ze vnutorne priecky boli 5 eur za m2 a obvodove si uz nepamatam, kolko bola cena za m3...
Odpovedať
@ohen10 nemáme to rozrátané na jednotlivé práce, je to celková cena. Kanalizácia v tom nie je, tú nám spraví svokor
Odpovedať
@nelimatej ja som mal tiez super chalanov,poschodak 8.2x8.7 za 6500 ale aj so strechou;-)
Odpovedať
@nelimatej ja rozumiem, ale mozes si to cca preratat v porovnani so mnou. Moji chlapi mali dost dobre ceny a praca dobra. Len neviem, co myslis pod pojmom stity:-) to mne v rozpocte chyba akosi... ale mas to o 1000-ku cca drahsie ako ja, ale mas aj vacsi dom. A obvodove mury som mal tusim 20 eciek za m3. Cize dost aj zalezi ake hrube budes mat mury. ja som mal 38 cm. to dokaze urobit dost vela na cene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cooo? my sme platili 13 tisic a bez vykopovych, bez vnutornych priecok!!! a to bola najlacnejsia ponuka
Odpovedať
@fiza2 ja v cene tiez nemam vykopove prace, to bolo JCB:-) ciste praca zaliatie zakladov, DT, doska, mury, priecky a veniec... JCB ma stalo 340 na vykop, plus odvoz nejakeho odpadu a ake take zrovnanie pozemku. Ale ta vasa cena sa mi zda prehnana... pokial ste nestavali panelak
Odpovedať
@nelimatej urcite dobra cena, my sme niekde skoro na dvojnasobku a to som mala dojem, ze mame dobru cenu.. zalozi mozno aj od lokality, kde stavias..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nelimatej cena je podozrivo dobrá, u mňa základy s dekou 2400€, ostatné ani nehovorím, m3 za nosný múr 25€, priečky 6€ za m2, veniec hodinová sadzba 6€/ osobu...Ak majú peknú prácu, tak to ber, ale vyplácaj postupne za etapy a nedávaj zálohu.
Odpovedať
Profilova fotka
@nelimatej nás to vyslo na cca 4tis € ties to vsetko čo hovorís ty takze ak majú dobré referencie tak je to OK cena si myslím
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?