Čo hovoríte na Bungalov 672 od Euroline?

http://www.eurolineslovakia.sk/index.... Chystame sa ho totizto stavat tak ak mate nejaky napad na vylepsenie sem s nim.. Dakuje za Vas cas..
Profilova fotka
ahoj tommy-koukala jsem na tvůj plánovaný bungalov.Ne že by jsem proti něco měla,ale já by jsem si bungalov nepostavila.Spíš se mi nelíbí jak vypadají,takn jsem hodnotila uspořádání místností uvnitř a to musím tedy uznat ,že uspořádání místností se mi moc líbí.jak je pěkně oddělená obytná část od částí ložnic.To je moc pěkně řešený. myslím,že je to vhodně a rozumě zvolený domek. Já ho plně schvaluji. :-)
ahoj fakt pekne usporiadanie ,akurat mne by trocha vadilo ze vidiet s obyvacky do kuchyne,ale to sa da porisit ;-) az raz budem velky a bohaty tak sitiez taky postavim :-D
Profilova fotka
tommy77 - pekna dispozicia - oddelena cast obytna a oddychova... akurat mi osobne vadi dispozicia v kupelni - je tam navrhnuty bidet - kt. by mal byt logicky s WC misou... pri tolkych obyvateloch: 2 + 3 by mali byt v dome dve WC...
ahoj tommy77 no ja som tiež na tento domček pozerala..tiež plánujeme stavať ale ešte neviem kedy presne...podľa mňa je bungalov super vec..je to lepšie ako vykurovať poschodobý..a je priestranný..ja tam mám malé úpravy..kedže plánujeme len dve deti tak určite z jednej izby pri spálni chcem kúpelku so šatníkom..to je môj sen a to určite bude..mne sa ešte páči aj tá vila čo tam majú a nie je moc drahá ani tá..a už je riešená tak že spálňa má vlastnú kúpeľňu a šatník..
Profilova fotka
K praktickym strankam domku: Male zadveri, pak neni zde zadna satna, ulozne prostory, komora ap. Ale to se da vyresit upravou projektu. Neni tam zadna technicka mistnost, pro topeni ci pro ohrev vody, je skoda si s timhle "zaflaknout" koupelnu K vytapeni bungalovu, neni pravda, ze je lepsi vytapet dum s jednim NP nez se dvema NP cim vetsi plocha strechy a jeji komplikovanost, tim vetsi ztraty.
Profilova fotka
ahoj tommy k praktickým věcech bych pouze podotkla to co již zmiňovala wiki. hodně mi chybí technická místnost a druhá sprcha. ta sprcha by se dala jednoduše vyřešit odstraněním špajzky v kuchyni a místo toho zvětšit druhou koupelnu. Taktéž úložné prostory mi přijdou malé. dále pokud by jsi chtěl k domu připojit garáž nedala by se průchodně spojit s domem, tudíž by se muselo chodit hlavním vchodem. taktéž zádveří je nedostatečně velké, jelikož je třeba tam mít na co si sednout (při obouvání atd.) a pokud tam uděláte pouze místo na sezení např. na botníku tak nebude mít kam věšet kabáty atd. Také bych se zamyslela kam budete dávat pračku. nevím jak je to na slovensku, ale tady u nás při velikosti domu, resp. zastavěné ploše více než 150m2 je vyšší DPH a nelze žádat o stavební ohlášení (což u Vás na slovensku stejně nejde). jinak co se týká předpokládané ceny - stavíme dle projektu od euroline cz a musím říct, že jejich ceny v rozpočtu jsou naprosto neprůchodné - příliš nízké (z roku 2006). Pokud bychom si nechali dělat dům na klíč, určitě by nás to vyšlo min. o 1mil víc. naštěstí stavíme svépomocí takže se do jejich ceny na klíč vejdeme.
Profilova fotka
Pracku bych vyresila odstranenim sprchoveho koutu. Stejne dva lide se najedou koupat nebudou (specialne deti v puberte) a pokud clovek chce jak vanu, tak sprchovy kout a je limitovan mistem, jsou nescetne moznosti van se zastenou (bezela na to i reklama od Ravaku). Pokud mate 2 detske pokoje, 1 pracovnu a loznici, volila bych 2NP dum.
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?