Strach z odfúknutého domu

Zobraz úvodný príspevok
Pozdravujem všetkých stavebníkov, ako názov diskusie napovedá, mám veľký, ba priam panický strach z možného scenára, kde mi príliš silný vietor "odfúkne" dom. Pod slovom odfúkne mám v hlave obrázky roztrúsených dosiek, okien a dverí po okolí. Skontaktoval som viacero firiem, všetky odpovedali tak, ako som predpokladal. Čiže pozitívne, a v skratke PR kecy. Rád by som však počul nejaké názory od samotných obyvateľov prípadne dôvody, prečo by som sa nemal báť, z úst ľudí, nie firiem. Vopred ďakujem :)
Odpovedať
1
2
@gashtaan zo záberov po hurikáne, pozriem čo stojí a vidím :-) troška srandy chlape
Odpovedať
Profilova fotka
@gashtaan Prečítaj si poriadne, čo som napísal. Odfláknutá robota - to som am tiež spomínal nie? :-S
Odpovedať
@jamk1 a? ja sa pytam na ten bordel co vraj nechali na dvore... to si tam tiez spominal.
Odpovedať
@foox ved prave, videl som nejake zabery po hurikane a kostoli boli na padrt... priznam sa ale, ze basu som na tych zaberoch este nezahliadol :)
Odpovedať
@fo_rum dúfam, že nebývaš vo vyššej bytovke. Lebo aj tú môže z časti "odniesť". Inak si myslím, že toto je prča, nie seriózna otázka.
Odpovedať
dnes do rána bol strašný vietor :-p rozdrapilo nám už mesiac natrhnutý fóliovník. ešte troška silnejší a založím si tému. 8-)
Odpovedať
@foox mne odfukla kobercek z balkona. Idem domom a kukam, ze ten kus handry co sa pod panelakom povaluje mi je nejaky povedomy. Pridem blizsie a ajhla, vsak sa pozname celkom doverne :-D :-D Tak som sa potesila, ze ho smarilo na zem a neostal visiet na visni. Malo by sa toto nejak riesit, napriklad ustavnym zakonom o zakaze vetra nad 40 km per hodina :-D
Odpovedať
Urcite poznas rozpravku O troch prasiatkach. Zober si z nej priklad a budes spat spokojne. :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?