Stavia niekto bungalov Muzo II od Apexu?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto tento bungalov http://www.apex-arch.sk/rodinne-domy-...
Odpovedať
1
2
@sayana12 obyvacka je JZ. V technickej sme dali botnik a vesiaky na zavesenie.
Odpovedať
@idom ok dakujem za odpoved, my sa budeme kazdopadne inspirovat tymto domcekom, hlavne uberieme trosku z tych velkych okien, presklenych aj ked su krasne a isto krasne presvetluju. ale nevyhodu vidim, v cene samozrejme a v tom ze si pri nich nemozem nict postavit, niaky maly kus nabytku alebo nieco podobne. ze stracam uloznost priestoru. mozno sa mylim je to len moj osobny nazor.
Odpovedať
K tým oknám, my sme si dali naceniť francúzske a obyčajné do spálni a rozdiel na jednom okne bol 100,- , tak sme dali všade francúzske. Inak všetky okná nám nacenili značkové firmy aj s vchodovými hliníkovými dverami do 7000,. eur aj s montážou. Pošli mi mail do IP a môžem ti pre orientáciou preposlať nejaké ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Muzisti... budem rada za vsetky rady.. akurat robime zakladovu dosku...
Odpovedať
servus vlasticka88. my sa prave rozhodujeme pre Muzo II a taktiez privitame vsetky rady a podnety. ktore Muzo stavias Ty? robili ste nejake zmeny v projekte? vdaka za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @robopeterson staviame jednotku aj vzhladom na nas uzky pozemok...zmeny iba prechod do garaze a otvorene wc s kúpeľňou inak do toho koc nezasahuje me. . Moc poznatkou a rad som zatial nenacerpala nakolko sme zacali 19.9 :)
Odpovedať
@vlasticka88 tak drzime palce, nech Vam to pekne rastie. dufam, ze budes davat pravidelne fotky, tie prve som medzitym nasiel :-) ... mne sa ten projekt cim dalej, tym viac paci. uz sa radsej ani nepozeram na dalsie, lebo sa bojim, ze zasa budem len spekulovat a spekulovat. videli ste niekde Muzo postavene? alebo kto Vas inspiroval?
Odpovedať
ja som videl Muzo u p. Tarabu a potom sme sa rozhodli, ze spojime obe Muza a urobime vlastny. A uz nam stoji a snad sa nam podari do vianoc nastahovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@robopeterson... presne od uzivatela @idom ktorý ma svoju stranku... uzasne čosi :D vdaka nemu muzo a viac menej nam ten domček aj s pohladu na svetove strany ako jeden z mala pasuje na pozemok...dispozicia je uzasna, ma garaz pomerne velke izby... + šatník a 2 wc... proste ideal...ano budem pridavat fotky a dufam ze aj dalsi :)
Odpovedať
@vlasticka88 je super toto citat. :) Dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@idom neviem či ťa ešte baví odpovedať na otázky tohoto domčeka, ja mám dve otázky.,.aký ste dali strop a aký sklon strechy ste dali, a akú krytinu ste použili?!
Odpovedať
@sayana12 Ahoj, strop je sadrokarton. Strecha ma sklon tusim 17 stupnov a krytina je Bramac Montero. Viac najdes na stranke http://idom.break.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@jajka16 Chcem sa spýtať, vedeli by ste mi do IP aj mne poslat nejake cenove ponuky, ktore ste mali na okná, prosím? Váš príspevok je už starišeho dáta, ale za opýtanei nič nedám. Ďakujem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@jajka16 Ahoj aká firma ti robila okná S obstupom času by si niečo zmenila na projekte? Ďakujem
Odpovedať
@gatoma okna mame od Oknoplast - sme veľmi spokojni, lebo aj vacsie presklenie urobili vcelku. A čo sa tyka projektu, tak vymurovať o 1 radu vyššie podkrovie a nižši sklon strechy - aby sme zachovali podkrovny priestor, ale nevyzerala by ta strecha zo severu taka vysoka.
Odpovedať
budete ho staviať, alebo sa iba poohliadate po niečom, v čom by ste eventualne v buducnosti chceli bývať?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?