Prístavba z dreva - postup práce

Caute strechaci. Tak po dlhsej dobe si hladam opat potvrdenie od nejakeho stavbara. Chcem urobit pristavbu ku domu. Chcem ju robit z dreva, aby som maximalizoval priestor vo vnutri domu. Chcel by som nejak zhrnut postup prac a trosku to odsuhlasit, ci dobre hovorim 🙂 Od statika mam vypocitane tramy samozrejme a UDRZIA ten presah 🙂 - Spravim konstrukciu stlpikovu a celu konstrukciu krovu - OSB Doska z vonkajsej strany - Nalepenie XPS a EPS 20cm (je potrebna nejaka parozabrana?) - Sietka, lepidlo, farba VNUTORNA STRANA: - Instalacie rozvodov - Mineralna Vata - Parozabrana - Karton - Nater Foto vid v prilohe. Takto nejak to moze byt? Dakujeeeem.
Odpovedať
@smolkosk to bude garaz alebo obytna miestnost? lebo niekde na vizu mas garazovu branu na poslednej dvere.
Odpovedať
@smolkosk že máš od statika vypočítaný presah to je OK, že to nezlomí to môžem potvrdiť. Ovšem, že voľné konce trámov ti ohne a vykrúti to viem na 100 % a nie som ani statik.
Odpovedať
@viktor811 keď použije kvh resp. Bsh tak nie.
Odpovedať
@viktor811 Idem pouzit KVH drevo @zita19 Garaz veru, resp mala dielna.
Odpovedať
@smolkosk potom naco tolka izolacia? Teplo aj tak bude unikat zakazdym ked branu otvoris... O tom, ze brana izoluje asi ako celofan ani nehovoriac...
Odpovedať
@zita19 Ked budem mat trosku starsie deti, spravim tam samostatnu izbu. Chcem to mat pripravene.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?