Máte skúsenosť so stavbou montovaného domu Poliakmi?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, nemá niekto skúsenosť so stavbou montovaného dreveného domu firmou z Polska? Pozerala som si ceny a sú výrazne nižšie (či už je to realizácia na kľúč alebo hrubá stavba) ako u Slovenských firiem..
Odpovedať
1
5
6
Ahojte. Pls, ma niekto z vas najlepsie v okoli Ziliny postaveny domcek alebo chatku od firmy Juhas a mohol by poskytnut jeho obhliadku? ;-) S manzelkou pokukujeme po nejakom, celkom sa nam to pozdava. A neviete, ci firma Juhas stavia domy aj uplne na kluc, teda vratane zakladovej dosky, rozvodov a pod? Vdaka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@vajo Ahoj. Neviem ci je to este realne ale my mame chatku od firmy Juhas v PB
Odpovedať
@mbd Ahoj, mozem vediet aky je nazov tej chatky, teda ak je z ich projektov a ako ste spokojni zatial? Mate ju zateplenu a aku stresnu krytinu? Cena sa nejak navysila oproti udavanej? , lebo na stranke je nieco take ze poliaci maju 15% zlavu, alebo tak nejak som to pochopil. Dakujem za odpovede
Odpovedať
Profilova fotka
@vajo základov dosku nerobia, elektrinu áno, ale musí to potom robiť nás elektrikar revíziu kolo pečiatke, tak je lepšie vlastny elektrikar
Odpovedať
Prosim vas, kto mate skusenosti s firmou Talbud....chceli by sme zajtra vybehnut do PL, vraj maju vystavenu chatu, o ktoru by sme mali zaujem....neviete nahodou, ci je tam pripravena elektroinstalacia, pritok, odtok, pretoze skoro nic som mu nerozumela 😄 Ci to treba nejak dodatocne, dufam, ze mi nepostavia chatu a priecky ....jedna sa konkretne o tuto, patri k celorocne obyvatelnym.
Odpovedať

Odpovedať
@mbd Zdravím. Kde v PB máte chatku od tejto firmy?Tiez rozmyslam ale chcel by som vidiet realnu pracu.Ďakujem
Odpovedať
Boli sme aj v Talbud,ale Juhas jednoznacne najlepsi kvalitou. Dostanes projekt s rozmermi,kde,co bude.Podla toho urobite zaklady,deku s odpadmi,hlavnym kablom elektriny,vody. Postavia komplet s vnutornymi prieckami,obkladmi,podlahami podla tvojho vyberu.Su pristupny na vsetky zmeny,upravy. Vyhoda,vsetko dohovaras so slovenskym zastupcom v DK. Sme skoro pod Tatrami a zateplenie dostatocne aj pri -25.
Odpovedať
@mbd ahoj, prosim ta mohla by si mi poslat na seba kontakt? Som tiez z PB a rada by som si to vase prisla pozriet a popytala sa na nejake veci, ktorymi ste si presli a vedeli mi poradit...vopred velka vdaka :-) moje c. 0905468388, Marianna
Odpovedať
Profilova fotka
dobry chcem sa spytat mate niekto montovany domcek od Poliakov?poprosim skusenosti rady dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkaciernikova dobry citam teraz recenzie a skusenosti od poliakov stavali vam domcek?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@katkaan prosim adresu, diky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@hora111 Chcela by som sa spytať na celkovu cenu tohoto domu? Rozmyšlame, že by sme si takyto dali postaviť. Chodim okolo skoro každy deň a veľmi sa mi pači.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@moncika15 ahoj, kde si našla projektový katalóg s cenami, prosím ťa?
Odpovedať
@dusan15 viete mi poslat kontakt na juhasa? dakujem
Odpovedať
@marcelafilipkojess www.najlacnejsiechaty.sk alebo domyjuhas.pl
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@hora111 Prosím vás toto je janek V?ak sa môžem spýtať koľko vás to vyšlo komplet čo ste zaplatili firme Juhas?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@hora111 dobrý deň mali by sme záujem o chatu od juhas ch Em sa opýtať ako ste spokojný?
Odpovedať
Chata od juhas ak na niekto aká je spokojnosť vopred ďakujem za odpovede
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@hora111 pamätáte si prosím, o koľko navýšilo cenu zvýšené podkrovie? Ďakujem
Odpovedať
@markogab tu Vám povedia presne podľa terajšej aktuálnej ceny info@najlacnejsiechaty.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, mame tiež záujem stavať chatu od firmy Juhas, prosím o referencie, skúsenosti a aká je spokojnosť. Vopred ďakujem za informacie 🙂
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?