Máte postavený dom od Stavomont Fertighaus Zvolen?

Ahojte vsetci. Videla som na nete projekty montovanych domov za dobre ceny Stavomont Fertighaus zo Zvolena.Chcem sa opytat ci ma niekto z Vas postaveny dom alebo ci poznate tuto firmu a ake ste s nou mali skusenosti. Vopred pekne dakujem za vase skusenosti
Odpovedať
ahoj,teraz stavaju v Detve na Amfiteatri jeden dom,buduci tyzden su folklorne slavnosti,hned ho tam uvidís ;-)
Odpovedať
Ahoj. Aj ja som chcel dom od nich, ale pred mesiacom stal konkrétny typ domu od nich čo som chcel o 10000,-€ menej ako mi napísali tento mesiac. Nemyslím si, že by išla nejak hore cena OSB dosiek, sadrokartónu, alebo čohokoľvek iného. Jednoducho dvihli cenu o 10tis e. Ale možno sledujú vývoj cien ropy na svetových trhoch a tak sa asi zmenili, že aj oni sa museli prispôsobiť, alebo možno pozerali televízne noviny a počuli, že tento rok sa urodilo malo zrna a tak si to kompenzujú. :-) Stavomont Zvolen neseriózne, ale dalo sa čakat. Najprv dať ceny aké dám, myslím že až až zodpovedajúce materiálom a keď už mam dosť zákazok, tak som nenažraný. Že?
Odpovedať
Chlapci zo Stavomontu konečne prišli na to, že robiť čisto bez zisku za mzdu sa nedá večne.... 8-)
Odpovedať
@popelka234 Nikto ta nenuti dat si to postavit stavomontu. Cenova politika firmy je cisto ich zalezitost. A to ti nebolo divne, ze najprv dali cenu na urovni ceny materialu? To bolo uplne v poriadku. Najdes este nejaku inu firmu, ktora ti da material za nakup? Tymto ich sa ich nechcem zastavat, je to divne, ked zrazu navysia cenu, ale museli ti to nejako zdovodnit, ci?
Odpovedať
Kupoval som auto v akcii teraz stoji o 3400 viac je to seriozne kto si ho chce kupit teraz.Politika kazdej firmy je odlisna neserioznost je keby ste zmluvu podpisali a potom by cenu zmenili co v tomto pripade asi nieje.Podla mna je to velmi premyslena taktika aj taki bramac cena na jesen a cena na jar je ine.Podla mna to je len zavist tim co tu akciu vyuzili. Poznam domy max porovnaj si na stavomont a pozri na m&mreality.Tak to su riadni nenazranci ktori ich dokonca ani nevyrabaju.Overil som si veci a mozem povedat ze vyrobne kapacity maju naplnene na tento rok.tak kto sa trochu do obchodu vyzna tak vie o co sa jedna.a ceny ich domov nenasvedcuje ze su nenazranci co take ine firmy ake ponuky ti prisli ja som to mapoval rozdiel ma kazdy nasiel som aj lacnejsie ale aj ovela draksie.staci si len vybrat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravým všetkých majiteľov domov ktorý potrebujú dokončiť svoje domčeky sme schopný vám ich dokončiť čo sa týka exteriéru aj interiéru na cene sa vieme dohodnúť u pána Goliana tiež máme nejaké neuhradené faktúry budem rád keď sa ozvete určite sa dohodneme na cene aj na termíne ďakujem 0904 835 946/ 0944 481 790
Odpovedať
Zdravím Vás. Čo sa týka p. Goliana, postavil mi dosku ešte v auguste 2012 a stavať mal začať v septembri 2012. Od vtedy mi každý týždeň sľuboval, že na ďalší týždeň a tď. Posledný termín mi sľuboval 24.10.2012. Od vtedy nekomunikuje, nedvíha telefón, alebo je vypnutý. Idem to s ním riešiť inak. Zaplatil som prvé dve splátky za základovú dosku a druhú za hrubú stavbu. Zatiaľ mám len dosku.Pošlite mi cenovú ponuku na MAX3 v Kvetoslavove. Ďakujem 0903 / 649 329
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň,no viete to je tak keď chce človek stavať za čo najnižšiu cenu na trhu a nehľadí na to aké má firma certifikáty :-| .ak chcete niekto stavať drevostavbu,treba si firmu overiť na zväze spracovateľov dreva.My máme dom postavený od firmy ForDom a to je iná komunikácia a serióznosť.Aspoň my sme boli nesmierne spokojní :-)
Odpovedať
ano, presne je to o tom, ak sa púšťam do takýchto investícií, ktoré sú možno raz v živote, asi je si potrebné preklepnúť človeka, aj cez všetky možné prístupné možnosti. Čo tak www.orsk.sk, koľko s.r.o. (okrem živnosti) má dotyčná osoba, ako sa tieto firmy volajú a čím sa zaoberajú, kto je ich nový vlastník a podobne. toto si všetko treba dobre popozerať, a samozrejme aj históriu firmy. V tomto prípade, asi fakt platí, že treba staviť aj na známejšie značky na trhu, aj keď asi nebudú najlacnejšie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?