Máte drevodom?

Zobraz úvodný príspevok
S pritelom sme sa rozhodli pre stavbu domu. Priatel prisiel s napadom drevodomu, ktory ma drevenu konstrukciu ale je obmurovany a je mozne usporit 65% nakladov na kurenie. Mate s takymto domom niekto skusenosti , dakujem
Odpovedať
1
2
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Bencur, neviem ci ti neupravia prispevok lebo sa nemozu vkladat webove stranky - povazuje sa to za reklamu. Mrkla som si tu stranku, no nie je tam takmer nic napisane. Ta tvoja cena je velmi nizka- az podozrivo. Inac na stranke nemaju ziadny cennik. Trochu by som sa toho bala..aby to nebolo dalsie Safeko - dom za milion :-S
Odpovedať
Ja som napisal tu stranku aby kazdy mohol pozriet technologiu.Inak ked niekto chce mozem poslat aj fotky ,co stavali zatial,a aj vlastny dom maju s takou technologiu.U nas ta cena nie je taka podozriva.Na tej stranke ten kontakt nie je na nich!To je uplne ina firma.Mi sme z Marcelovej,okr. Komarno.safeko pozname-su o nicom.Tu kazdy moze mat vlastny plan,aky dom chce,ako to ma vyzerat,kolko izieb atd..
Odpovedať
pozrel som to..je pravda, ze ocel je lacna, ale aj tak...ta cena mi pride nizka. Ale drzim palce nech Vam to vyjde. A na kluc bude na kluc a nebude v rozpocte nic vyskakovat.
Odpovedať
este jedna vec....pozrel som si tu akciovu ponuku kde dom so zastavanou plochou 120,75m2 ponukaju za 85800 eur. Cena za m2 vychadza 710 eur...to je uz realna cena... a nie tych spomynanych 400eur. :-N
Odpovedať
Pisete o ocelovych domoch! My ideme stavat drevodom nie montovany, takze viem o com to je!
Odpovedať
Len pre zaujimavost ponukam nase udaje, ktore nam boli udane pre nas novy dom pri nasej skeletovej konstrukcii. Budeme mat Bungalow 150m2 s garazou a cena komplet na kluc bude 106 000 s DPH. Dali sme si urobit aj cenove ponuky od inych firiem a ta cana uz bola podstatne vyssie ako mame my. Dom za 1,3 mil? Dajte vediet skladbu stien a hodnoty, lebo dost by ma to zaujimalo. Tepelny odpor R= 7,824 m2K/W , sucinitel prestupu tepla U= 0,1278 W/m2K a tepelnu vodivost lambda=0,0756 W/mK
Odpovedať
pre tych, co rozmyslaju nad drevodomom - my uz byvame :) nemenila by som..krasne rovne sadrokartonove steny, teplo, a vona dreva..a hlavne cena takehoto domu je podstatne nizsia ako pri murovanom dome, preto sme sa rozhodli pre tuto alternativu..zacali nam ho stavat v aprili a dokonceny bol auguste... ak niekto ma zaujem, poslem foto... zuzka
Odpovedať
podla mojich skusenosti je kvalitny drevodom vzdy drahsi ako murovany dom..nepocitam firmy typu Safeko..dom za milion... ak mi posles nejake udaje do IP , tak budem len rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zda, ze niektori hovoria o drevodomoch z OSB a niektori zasa z gulatiny. A to je teda sakra rozdiel.
Odpovedať
tatata..to je predsudok, ze drevodom je drahsi ako murovacka.
Odpovedať
Profilova fotka
Viete mi prosim niekto poradit nejake stranky s montovanymi domami.dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
IP poprosim ak sa da
Odpovedať
zuzulazuzula bol by som rad keby ze si poslala fotky mame zaujem o takyto dom.Dakujem
Odpovedať
ahoj stanleytu foto nemam v compe... ale posielam priamo link na nas dom na stranke firmy,co nam ho stavala... zdokumentovala kazdy krok,snad postacia. http://www.karashouse.eu/americke-dom...
Odpovedať
pre tych co neveria drevodomom http://bydleni.idnes.cz/zapalili-jsme...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Máme drevodom a skoro všetko svojpomocne okrem hrubej stavby ale ja by som nepovedala že je lacnejšia o 50% ako píšu pomiektorí. Možno tí čo stavajú vedia o čom hovorím. Stačí ísť do nejakých stavebnín a pozrieť tie reálne ceny. A to si človek ani nedopraje všetko čo sa mu páči musí sa pozrieť na dno peňaženky a hľadať nejaké reálne riešenie.Tým nechcem nikoho strašiť ale chcem týmto povedať že stavať dom v dnešnej dobe je veľmi náročné na financie a atď....
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?