Ktoré firmy stavajú domy technológiou ako ATRIUM?

Zobraz úvodný príspevok
Prosim Vas moc sa teda tomu nerozumiem, firma Atrium stavia drevostavby, kopu inych firiem stavia nizkoenergeticke montovane domy. My by sme prave mali zaujem o technologiu ako pouziva Atrium, aky je v tom prosim rozdiel? Resp. viete mi poradit aj ine firmy ako Atrium na drevostavbu. Velmi pekne dakujem za pomoc
Odpovedať
1
2
@kreola dobry den, aj ste cez niektoru zo spolocnosti stavali alebo mate nejaky prehlad o tych spolocnostiach, ktpry by nam pomohol pri rozhodovani? tiez sme vo faze vyberu spolocnosti na vystavbu montovaneho domu. vdaka.
Odpovedať
@zimka86 zdravim. Nakoniec sme stavali murovany dom, takze uz nemam prehlad o firmach, ktore sa drevostavbam venuju.
Odpovedať
@zimka86 Bauholding, Atrium, Fipa bol som osobne na pár ich stavbách. RD Rýmařov majú dobre etablované meno na trhu, robia to už od čias komunizmu, len sa pred tým volali inak. Ale musia to robiť češi, ak to bude robiť ich "slovenská pobočka" tak to by som sa radšej poobzeral inde
Odpovedať
@peter977 myslite, ze aj mensie firmy mozu poskytnut spominanu kvalitu aj ked iny typ konstrukcie?
Odpovedať
@zimka86 skus mrknut sem https://zelenastavba.sk/ cca 900e/m2 pokial viem, na kluc, vsetko, bez kuchynskej linky
Odpovedať
@zimka86 môžu, ale lacnejšie to nebude. Menši firmy majú horšú páku pri vyjednávaní cien za cenu práce a cenu stavebných materiálov. Majú horšie úverové možnosti v bankách. Stačí im jedná zlá stavba a môžu rýchlo skončiť. Tu si určite treba dať pozor na to či platíte realizátorovi vopred alebo po dokončení konkrétnej fázy výstavby. @atak77 900€/m2 je za pasívnu stavbu na kľúč nereálna cena. Buď to nie je pasívna stavba alebo to je "marketingovo" znížená cena, ale realita bude úplne inde. Ja by som sa nikdy neorientoval najprv podľa ceny ale referencií firmy a toho v akej ekonomickej situácií daná firma je (jednoducho to zistíš na finstate)
Odpovedať
@peter977 RD Rýmařov sú bývalé Rudné doly Jeseník a "OKÁLY" sú ich potomkovia.. preto si uvádzajú tisíce referencií...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?