krb.kachle ROMOTOP MALAGA NO3 biele

3. dec 202130

Ahojte, prosim Vas má niekto tieto kachle?, Biele? ak áno prosím Vás napíšte mi ako ste s nimi spokojní...ako je to s ich údržbou, špiní sa to? hlavne okolo otvoru... a dá sa to pekne čistit?
Dakujééém

• To naozaj nemá nik tieto krásne kachle? Ja sa len bojím, že ked ich kupim, aby neostali dekoračným doplnkom......

• Mal som ich v plane bez akumulacky (verziu 01). Ze ked bude treba. Ale zatial este nebolo...
    Referencie boli pozitivne.

• @miris79  ... mame Romotop malaga N01, biele. Pouzivame celu zimu, hladká keramika, stací iba pretrieť prach, sklo na dvierkach sa čisti dobre - staci pri vyberani popola iba pretriet servitkou s jemnym popolom. Vykuri polochu 95 m2, umiestnenie v strede domu. Zlozitejsie vyberanie rostu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Špecializujeme sa výhradne na fúkané tepelné izolácie. Fúkame pre Vás už viac ako 25 rokov !
    Vsaďte na tradíciu a skúsenosti.

profi-rekuperacia.sk
    Liptovský Mikuláš
    Naša firma sa špecializuje na montáže riadeného vetrania s rekuperáciou tepla pre rodinné domy, byty a iné obytné aj komerčné priestory.
    Staviame murované rodinné domy. Špecializujeme sa na výstavu domu na kľúč, ale realizujeme aj vlastné projekty na predaj.
    Články od našich partnerov
    Nové Internorm okno KF 510- ocenené Zlatou plaketou
    Prečo čakať? Produkty sú testované v najtvrdších podmienkach
    Radíme pri nákupe: Ako vybrať práčku?
    Archív článkov od partnerov